Jump to content

Kia Venga

Zotone
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar Arkadaşlar,

Geçenlerde Kia nın Venga modelini gördüm. Dikkatimi çekti araba. Aranızda bu arabayla ilgili bilgi-tecrübesi olan var mı acaba? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Venga venga, ah venga. Bende görünce çok beğenmiştim. İçi ferah ve rahat. Motorda güzel. Tek eksik AT vites olmaması. Yorumlar gayet başarılı olduğu yönünde. Ama kullanan arkadaş yok henüz. Birde Mitsubishi ASX te dbenim ve arkadaşlarımın dikkatini çekiyor. Tabii onunda eksiği AT vites.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gökhan bey bu foruma üye olduktan sonra aslında küçük bir şey dikkatimi çekti. Sanki Mazda sevenler başka markaların bazı modelleri üzerinde de hemfikir olduklarını gördüm. Sanırım buradaki herkeshemen hemen aynı çizgileri arıyor arabalarda. Belkide diğer üylerde benim gibi bilgisayarların Ubuntu yla kullanıyorlardır. Bu arada kia venga dizel 128 hp 43000 TL. arabanın bayağı sağlam bir duruşu var. tabi yolu nasıl tutar,ne atar onu bilemiyorum,ancak dizeli mazda 3 e  alternatif olabilir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Günlük yaşam tarzı ve yakıt durumu gibi nedenlerle farklı markaların kullanılma duruma var ancak forumda kime sorsanız konfor ve güvenlik olarak hiç şüphesiz mazda diceklerine eminim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Az önce eve gelirken yolda gördüm, beyaz renk çok güzel durmuş üzerinde.Hem önden hemde arkadan  bence oldukça hoş görünüyor.Dizelin fiyatı mantıklı  ,bagaj hacmi benim guzudan az küçük de olsa birçok kişi için ideal olabilir.İlerleyen zamanlarda AT versiyonu gelirse eşim için düşünebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gökhan bey bu foruma üye olduktan sonra aslında küçük bir şey dikkatimi çekti. Sanki Mazda sevenler başka markaların bazı modelleri üzerinde de hemfikir olduklarını gördüm. Sanırım buradaki herkeshemen hemen aynı çizgileri arıyor arabalarda. Belkide diğer üylerde benim gibi bilgisayarların Ubuntu yla kullanıyorlardır. Bu arada kia venga dizel 128 hp 43000 TL. arabanın bayağı sağlam bir duruşu var. tabi yolu nasıl tutar,ne atar onu bilemiyorum,ancak dizeli mazda 3 e  alternatif olabilir diye düşünüyorum.

Haklısın Serkan. Ama inan ki bunun tek sebebi, Mazdanın ne kadar güzel ve sorunsuz yapsa da ülkemiz özelliklerine arabalarını buraya getirmemesi. Gelenlerinde kör gözünü oyar gibi akranlarından 4-5 bin lira pahalı olması.

Tabii ki başka markalarda iyi arabalar var. Burada bulunan arkadaşlarımızın çoğu fanatizmden uzak mantıklı arkadaşlar. Yiğidi hem öldürmeden hemde hakkını vererek bakıyoruz bu işlere. Mesela genel kanımız opeller. :D Hemen hemen hepimiz opellere aynı açıdan bakarız. :D

Ben de çok sevdiğim 626 mı dizel sevdası yüzünden satıp Mazdasız kalanlardanım.

Ama dizel touring paket 3lere 50küsurbin vermektense 43-50bine venga, ceed,corolla vb. alacaklardanım.

Yani kısacası sadece araba yapmakla olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim tedarikçilerden biri aldı geçen hafta. Çok yakışıklı bir araba. Kullanımı da keyifli. Koreliler eskisi gibi kalitesiz değil artık. Tavsiye ederim.

Bu arada Hyundai iX20 bu arabanın ikizi sayılır. Hyundai'den de fiyat alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hem pahalı hem eksik(Hacim-donanım)

Venga şu anda daha iyi seçenek. Yollarda da bir dolu var. Milletimiz tutmuş bu aracı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...