Zotone

2.el oto kredileri..

selamlar arkadaşlar..

Bir konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Bankalardan alınan 2.el oto kredileri konusunda prosedür nasıl işliyor? mesela alacağımız araba başka şehirde, krediye nerede başvuruyoruz, araç sahibine para verme işlemi nasıl oluyor? Yani burada karşılıklı güven mi olması gerekiyor? Bu krediyi daha önce kullanan arkadaşlar araç sahibiyle nasıl anlaştılar? hangi süreçlerden geçtiler? bu konudaki tavsiyeleri nelerdir? yoksa ihtiyaç kredisimi kullanılmalı?

teşekkür ediyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar forumda üye olan osendur kardeşin arabasını almaya niyetliyim ancak şu konuda bir fikir vermediniz gitti.. Ben Hatay da yaşıyorum ancak arkadaş Muğlada malum uzak..Şu prosüdürler neler bi bileniniz yok enlaam..  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En son şehirlerarası satın alma işini Kadir ve Gökhan ( semavi - Gökhan77 )  yaptılar ama ortada kredi yoktu malum. Banka ne diyor bu konuda ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşin trafik tezcil ayağını sorarsanız yardım edelim. Ancak banka konularında bilgim yok maalesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bazı bankalarda 2.el farketmişyor ama bazılarında ise bayağı fark var faiz oranlarında ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

değerli görüşleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Sevgili Gökhan bey, tescil konusunda mevcut prosedür dışında dikkat edilmesi, eklenmesi veya buna benzer bir opsiyon uygulaması varsa,tecrübe ve önerilerinizden faydalanmak isterim. Mesut bey hangi bankalarda farketmiyor acaba ?reklam olmazsa tabi..Esen Kalın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.