Sign in to follow this  
Followers 0
manovar

Krom Kapı Kolları

25 posts in this topic

Ebay den aldığım krom kapı kolları bugün geldi. Hemen yapıştırdım bence güzel oldu.

8)

035iu.jpg

036ne.jpg

hayırlı olsun resimlerini görmek isterim.fiyat ne oldu?2006 mazda 6lar içinde varmı?

teşekkürler

2006 mazdalara oluyor türkiyeye gönderisi yok

Lutfen uzun linkler icin kolayurl.com'u kullanin.

ok

Lutfen uzun linkler icin kolayurl.com'u kullanin.

ok

öğreticen abi ozaman :D

hani resimler nerde kaldı

www.kolayurl.com a git, uzun linki yapistir, kisa linki a ;) bu kadar basit :)

örtmenim nasıl olmuş? :D

ya arkadaşlar bi daha ebaydan bişey sipariş etmeden burda konu açında beraber sipariş edelim.Daha iyi olmaz mı

örtmenim nasıl olmuş? :D

10 numero, yıldızlı :D

ya arkadaşlar bi daha ebaydan bişey sipariş etmeden burda konu açında beraber sipariş edelim.Daha iyi olmaz mı

Bence herkes çok samimi ve fiziksel olarak yakın olduğu kişiler hariç münferit sipariş verse iyi olur . Neden mi ?

1. Siparişi verdiniz ama ürün kayboldu, yinede ürün ücreti ödenecek mi sipariş verene ?

2. Bir de üzerine uzak şehirdekilerin kargo ücreti girince avantaj kalmayacak ki zaten birçoğu kargodan kar etmeye çalıştığı için 2 tane getirtmek çok karlı olmuyor.

3. Riski sipariş verene yüklediniz, karşılığında bir miktar fazla ödemeyi göze alacak mısınız ?

gibi nedenlerden herkes kendi riskini kendi üstlenmeli diye düşünüyorum.

ölede mesela siz daha haşır neşirsiniz bu ebay la ben girdiğimde ürünü bulamıyorum bile.ayrıca 2 adet getirttiğinizde kargo veya gümrükde fiyat değişiyormu?eğer değişmiyorsa bence daha karlı olmaz mı

Gümrüklü malları bilmiyorum. Ben o kadar büyük bir ürün getirtmedim, düşünmüyorum da ama getirttiğim ürünlerde genelde bir tanesini getirtmek 7$ ise 2 tanesini getirtmek 10-11 $ oldu ama en son bir Mazda amblemi getirtmek istedim adam her biri için ayrı ayrı 10 $ gibi para isteyince vazgeçtim. Yani her zaman avantajlı değil..

tampon altındaki parça içinde aynı muhabbet geçmişti, hiç karı olmamıştı hesaplayınca, ikinci ürünün kargosuda aynıfiyat olduğu için tek tek getirtmek daha avantajlı oluyor çünkü farklı şehirlere nakliyat işi ortadan kalkıyor...

hava yağmurlu arabayı ykatamadık ama fotoloarı koydum yıkanınca daha parlak gözükür...

Güzel olmuş, hayırlı olsun.

güzel olmuş güle güle kullanın.

Sign in to follow this  
Followers 0

Bilgi Bankası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.