seferihisarlı mazdacı

Parlatıcılar

:hi: :hi: :hi::tey: :tey: :tey: arabama şu parlatıcı spreylerden aldım göğüslüğü deri olan yerleri falan parlatmak için .ama bazı kişiler bu tür parlatıcıları kullanmamamı kullanırsam göğüslüğün zamanla çatlamalar yapacağını falan söylediler sizce bu ne kadar doğrudur ????sizler kullanıyormusunuz içinizde uzun yıllardır bu parlatıcılardan kullananlar varsa deneyimlerini paylaşmalarını rica edeceğim.... :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben her zaman nemli bir bezin yeterli olacağı kanaatindeyim.Bu tür parlatıcılar sürüldüğünde göğüs ve plastik aksamlar bir garip parlıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çatlattığı doğrudur.önceki arabamda kalorifer çıkışlarındaki yönlerdiriciler çatlamıştı.en güzel partatıcı vazelin bana sorarsanız...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet vazelin en iyisidir. Ayrıca o torpido parlatıcılarının bazıları kanserojen madde içerir. Durduk yere dert almayın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet doğrudur,o parlatıcıları kullanmayın....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nemli bir bez en iyisi, hatta mikrofiber bez dahada iyi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende malesef 2 kutu parlatıcı almıştım ama bu tavsiyelerinizden sonra artık kullanmayacağım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.