piston

Bijon sıyırdı

aracım 98 lantis 1.8 bugun amacım kampana ve kaliperleri boyamaktı ama ilk jantı sökerken bijon sıyırdı ve onunla ugraşmaktan ne boya yapabilidim dene bijonu düzelte bildim jant su ana 3 bijonda ne yapabilirim ve maliyeti ne kadar tutar ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birer tane saplama ve bijon alman yeterli ama takabilir misin bilemiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

saplama deil içindeki dişli vida kampananın üstünde duran vida sıyrıldı bide böyle gezsem sorun olurmu_?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

10 lira canından kıymetlimi ? sanayiye git be kardeşim  :sopa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eyw. saollun hersey için yarın sanayideyim ozaman:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acele, yardim gibi basliklarin kimseye faydasi yok. Faydasiz seyleri de siliyoruz bilgin olsun, Basligi benim verdigime tekrar geri cevirmezsen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pardon anlayamadım forumda yeniyim bide bu gereksiz bişimi bilemedim yardım için başlık açmayalım mı bu başlıktan görmedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konu basligindan bahsediyorum. Ben Bijon siyirdi diye degistirdim yine acil,yardima donmus

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben yanlış yazdım die düşündüm ondan degiştirdim tmm sorun yoq anladım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benimde arka tekerin 2 bijonu lastik değiştirirken dişleri kırıldı ve şu amda 3 civata ile teker tutuyor.

sizden ricam bu bijon civatasını ankarada nereden bulurum.en az 5-6 yeri aradım yetkili servis dahil bulamadım.elimizde yok diyor servisler.ne bulunmaz bir parçaymış hayret ettim.

kusurabakmayın yeni konu açmak istemedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de zamanında sıyırmıştım, servis hemen değiştirmişti . Bahsettiğin şey saplamalar değil mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet saplama+somunlar hiçbiryerde bulamadım :(  bir kaç parçacıda eskisini getir bakalım dediler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benimde arka tekerin 2 bijonu lastik değiştirirken dişleri kırıldı ve şu amda 3 civata ile teker tutuyor.

sizden ricam bu bijon civatasını ankarada nereden bulurum.en az 5-6 yeri aradım yetkili servis dahil bulamadım.elimizde yok diyor servisler.ne bulunmaz bir parçaymış hayret ettim.

kusurabakmayın yeni konu açmak istemedim

bende 1 takım var. ilan bana aittir...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-aksesuar-ekipman-12-x-1-5-jant-somunu-20-adet-98303157/detay/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.