Jump to content

Bijon sıyırdı

piston
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

aracım 98 lantis 1.8 bugun amacım kampana ve kaliperleri boyamaktı ama ilk jantı sökerken bijon sıyırdı ve onunla ugraşmaktan ne boya yapabilidim dene bijonu düzelte bildim jant su ana 3 bijonda ne yapabilirim ve maliyeti ne kadar tutar ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Acele, yardim gibi basliklarin kimseye faydasi yok. Faydasiz seyleri de siliyoruz bilgin olsun, Basligi benim verdigime tekrar geri cevirmezsen

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

pardon anlayamadım forumda yeniyim bide bu gereksiz bişimi bilemedim yardım için başlık açmayalım mı bu başlıktan görmedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

benimde arka tekerin 2 bijonu lastik değiştirirken dişleri kırıldı ve şu amda 3 civata ile teker tutuyor.

sizden ricam bu bijon civatasını ankarada nereden bulurum.en az 5-6 yeri aradım yetkili servis dahil bulamadım.elimizde yok diyor servisler.ne bulunmaz bir parçaymış hayret ettim.

kusurabakmayın yeni konu açmak istemedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benimde arka tekerin 2 bijonu lastik değiştirirken dişleri kırıldı ve şu amda 3 civata ile teker tutuyor.

sizden ricam bu bijon civatasını ankarada nereden bulurum.en az 5-6 yeri aradım yetkili servis dahil bulamadım.elimizde yok diyor servisler.ne bulunmaz bir parçaymış hayret ettim.

kusurabakmayın yeni konu açmak istemedim

bende 1 takım var. ilan bana aittir...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-aksesuar-ekipman-12-x-1-5-jant-somunu-20-adet-98303157/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...