Jump to content

Tertemiz Orijinal Satılık Mazda3 [SATILDI]

twistr

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar 49000 deki aracımı satmaya karar  verdim  umarım bir mazda severe gider  10 gün önce bakımlarını  boya koruması ve detaylı iç temizlik yaptırmıştım  içide dışı  gibi  pırıl pırıl dır  kmsinden araç  kendini belli ediyor  zatenAnasayfaVasıtaOtomobilMazda31.6 Dynamic  sahibinden com

İlan noİlan no: #46283188 tertemiz mazda 3

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-tertemiz-mazda-3-46283188/detay

post-3903-141695284281_thumb.jpg

post-3903-141695284282_thumb.jpg

post-3903-141695284283_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar  şu an istediğim rakam olan  26500 ü  gördü  hafta içine  anlaştık satış için ama bakalım satmadan sattık demeyelim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

135 binde 2005

km için değiştirmeye değecek bir durum yok bence :) Model yükseltmek istiyorum dersen ona tamam derim ama sırf km için düşük modelli bir araba almak mantıklı değil, zaten araba da satıldı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar gerçekten bu kadar kısa  sürede  olacağını  düşünemezdim  arabam gercekten süper  di yalnız..  arka koltukları kullanmıyoduk  yani o derece nasip  alan arkadaşta 4 aydır mazda arıyormuş bende bi  mazda severe gitmesini istiyodum ii oldu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu  arada 26500  e  verdim  kimileri  27500  deseydin dio  kimileride çok  ii fiyata vermişsin dio  sizce  nasıl ..  buyrun  bi tartışma konusu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence olan olmuş. Önemli olan sattığın fiyata gönlün razı oldu mu olmadımı , hiç tartışmaya gerek yok. Alah daha iyilerini nasip etsin ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun diyelim ama illa soruyorsan normal bir fiyata vermişsin. İnşallah güzel bir makine bulursun diyor ve konuya kilidi basıyorum.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...