Jump to content

Havalandırma Sisteminde Emiş Dışarı Alınınca Gelen Koku.

gokhan8562
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar,araçlarınızda hava emişi dışarıdan almaya ayarlayınca egzoz kokusu hemen içeri girmeye başlıyormu.benim araçta mı sorun var anlayamadım.Öndeki aracın egzosunu da alıyor olabilir ama normalde almaması lazım çok yogun olmadıgı müddetçe önceki araçlar öyle oluyordu.

Sizde durumlar nasıl sizde hep havayı içeriden döndürerekmi kullanıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben genelde havayi disaridan alirim ve kamyon, otobus, cop kamyonuna denkgelmezsem de kolay kolay ice dondurmem. Polen filtrene baktin mi son zamanlarda ? Delik, yirtik olmasin ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aldıgım arkadas servıste degısmıtı polenı cok uzun km yapmamıs.Başka neden kaynaklanabilir acaba benim egzos ta mı problem var.sesi de tatlı çıkıo hafıf sport ufak bi delik olabilirmi.Baska mazda sesi dinlemem lazım kıyas için

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben hep dışarıdan hava almaya ayarlıyorum ki diğer türlü buğu yapıyor zaten. Kolay kolay koku gelmez normalde Burak Abi' nin belirttiği durumlar dışında...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugun denedım yıne yol bosken gelmiyor trafiğe girince öndeki aracın egfzoz lpg kokusunu alıyorum yada kendiminkinin onu çözemedim.Önceki aracımda buyuk kamyonun dibine girmedik ce almazdım koku.

acaba benım egzoz da bisey olabılırmı.Sesi devirlenince güzel geliyor susturucudan olabilir yada küçük bir delik.Bi incelemek lazım aslında

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...