Guest uyumsuzelement

Geldi....

Bu konuda 66 ileti var

sonunda angellarım geldi test ettim saglam tamamı darısı krom eşiklerimin basına epey cabuk geldi angellar ilgilenenlere kırmızı ve mavileride var

Edit: Başlık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun angelların abi.._mavi angel mı var??_nerde abi ???__

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun angelların abi.._mavi angel mı var??_nerde abi ???__

aynı 8000k xenon gibi mavi yanıo kutuda resmi var kırmızısıda var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

neyse abi bakalım o zaman sendeki 8000k ların yanında sırıtmaz abi işşallah angel lar_sırıtırsa mavi olanını alırım bende ;D:tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

neyse abi bakalım o zaman sendeki 8000k ların yanında sırıtmaz abi işşallah angel lar_sırıtırsa mavi olanını alırım bende ;D:tey:

transporterın birinde gördüm burda sanki içinde ayrıca ufak mavi park yanıo gibi nerdeyse maviligi tüm fara sirayet etmişti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi o kutuda var gözüküyor ama satıldığını görmedim ben. Bu arada çok hızlı gelmiş maşallah. senden önce sipariş verdiğimiz sis farları gelmedi daha

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi o kutuda var gözüküyor ama satıldığını görmedim ben. Bu arada çok hızlı gelmiş maşallah. senden önce sipariş verdiğimiz sis farları gelmedi daha

bende sasırdım bide eşikler gelse rahat edecem:)) postacıya tembih ettim ben olmasamda bırak die tamam abi tanıyorus seni dedi gitti :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abicim hayırlısı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nerde bağlatcan abi?

bilmem kim varki

burda Faik usta var  Ankara da Enes in dediği yer var ya Ankaraya gidince zaten araba lazım olmaz orda taktırırım yada Faik ustada ama o da 2 gün kalır falan dio İstanbul da 2 gün arabasız kalmak epey tökezletir beni

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende sasırdım bide eşikler gelse rahat edecem:)) postacıya tembih ettim ben olmasamda bırak die tamam abi tanıyorus seni dedi gitti :tey:

O da gelir kısa sürede inşallah :) Hadi hayırlı olsun. Angelları farlarda da görmek isteriz :D

Nerede yaptıracağın belli oldu mu abi? Yol gözüktü mü bu taraflara?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O da gelir kısa sürede inşallah :) Hadi hayırlı olsun. Angelları farlarda da görmek isteriz :D

Nerede yaptıracağın belli oldu mu abi? Yol gözüktü mü bu taraflara?

Ankara ya bi yol gözüküyor da Enes'ciğim tarih meçhul ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ankarada hemen olcaksa daha ii olur abi senin için zaten Enes abi kötü yere gitmez,götürtmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

20 gün içinde geleblirsen beraber halledelim abi

valla ne desem şimdi yalan olur Enes ama gelecek olursam  haberin olur mutlaka :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi dakikaaa 20 gün olmadan gelebilirim gibi sanki du bakalım :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi dakikaaa 20 gün olmadan gelebilirim gibi sanki du bakalım :tey:

:Dajanda kontrol :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:Dajanda kontrol :D

evden catlak ses cıkmassa haftaya persembe cıkarım yola cuma ctesi pazar dönüş:):2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.