Jump to content

İzmit ve tampon?

Cagkan Cavusoglu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar izmitte el yapımı tampon yapan birisi var diye duydum duyduğumla kaldım boyle bir şeyi duyan bilen varsa lutfen paylaşsın işimize yarar:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

arkadaşlar izmitte el yapımı tampon yapan birisi var diye duydum duyduğumla kaldım boyle bir şeyi duyan bilen varsa lutfen paylaşsın işimize yarar:D

Sanayiye denize bakan taraftaki kapıdan gir. İlk sağa dön. Üçüncü sokaktan sola dön (TIR, Otobüs tamirhanelerinin olduğu sokak) ve sağda "GENÇ OTOMOTİV" de Hakan'ı bul. Ona selamımı söyle ve ne yapmak istediğini anlat.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

tamam abi en kısa zaman da gideceğim teşekkur ederim

Fakat şöyle bir durum var; Orada tampon yapmıyorlar. Kaporta,boya,elektrik,mekanik servis olarak çalışıyorlar. Hakan'ın bildiği biryer var. Benim arabanın tamponunun fiber işini biryere yaptırdı. Nereye yaptırdığını bilmiyorum. Nerede yaptırdığını da sormadım açıkçası, arabamın boyasını onlar yaptıkları için tamponun şurasını şöyle yapın dedim ve onlar da yaptırdılar. Sen ister nerede yaptırdıklarını öğrenmeye çalış ister oraya bırak arabanı ve nasıl bir tampon istediğini tarif et. Onlar yaptırıp boyayıp arabana taksınlar. Tercih senin ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...