esesmaniac

Mazda 3 koltuk kılıfı-iç temizlik.

arkadaşlar konu önceden açıldıysa affola.bizim mazdaların koltuklarının sırt kısımlarının arkadsında fermuarlar var.bu kılıflar çıkarılabiliyor mu ?aracımda genel bi temizlik yapmayı planlıyorum.malum 1 seneye yaklaştı.oto kuaförlerde yaptırsam acaba süngerleride baya temiz olurmu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende boya korumayla birlikte detaylı iç temizlik yaptırsam mı diye düşünüyordum ama daha sonra gerek olmadığına karar verdim. şimdilik beni rahatsız edecek kadar kirli gelmiyor arabanın içi, hala yeni olduğu belli, seneye boya koruma yaptırırken detaylı iç yaptırırım inşallah...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sanırım bu başlığı açan arkadaşın sorusu yanıtsız kalmış bende bugün farkettim ve merak ediyorum o fermuarı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

doğrudan konuyla ilgili değil ama mazda 3 için kılıf öneriniz var mı ? Aslında tam kılıf değil de atlet mi deniyordu o tarz koruma kılıfları düşünüyorum. Benden önceki sahibi temiz bırakmış benden sonraki sahibine aynı emaneti  taşımak istiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim aracda orjinal kilif sokuluyor arkalari sokmustum makinede yikadim sokerken cok dikkat etmek gerekiyor sungere yapiskanli cirtlar var.

Bi arkadasimin 2010 fiestasina bakmistim oda sokuluyor ama cesaret edemedi ya cekerce diye :-D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim aracda orjinal kilif sokuluyor arkalari sokmustum makinede yikadim sokerken cok dikkat etmek gerekiyor sungere yapiskanli cirtlar var.

Bi arkadasimin 2010 fiestasina bakmistim oda sokuluyor ama cesaret edemedi ya cekerce diye :-D

bizimki sökülmüyormuş sanırım. Sökülse bile ben yıkatmaya gerek olmadan temizlik istiyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla detaylı temizlik diye koltukları olduğu gibi söküp hortumla yıkayan bir zihniyet gördükten sonra arap sabunu ve bez ile elle silmeyi daha mantıklı görür oldum :tey::egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.