Srkn

İşte 90.yıl Mazda3'üme MPS Spoilerim.

Evet arkadaşlar taktıralı 1 ay oldu ama fotoları daha yeni çekebildim bakalım beyenecekmisiniz.

dsc04307o.jpg

dsc04301k.jpg

dsc00099x.jpg

dsc00095e.jpg

dsc00102j.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel olmuş güle güle kullanın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maşallahı var :nazar: birde şu resimleri galeriye atıvereydin de çabuk açılsalardı Serkan Abi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gerçekten çok güzel görünüyor.Allah kaza bela vermesin.Güle güle kullanın.10 bin bakımına gittiğimde bende yaptırcam.bakalım sizinkisi gibi güzel görünecekmi benim beyaz da.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eyvallah çok teşekkür ederim hepinize bu arada muğla bayii okan eski spoilerin dursun 20.000 km sonra yanlış montajdan dolayı ses yapmaya başlayacak bu spoiler dedi kafam çok karıştı biraz daha açıklayıcı yazarsa sevinirim hemde taktıracak arkadaşların bilgisi olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gerçekten çok güzel görünüyor.Allah kaza bela vermesin.Güle güle kullanın.10 bin bakımına gittiğimde bende yaptırcam.bakalım sizinkisi gibi güzel görünecekmi benim beyaz da.

Beyaz renkte benimkinden daha güzel görünecektir eminim onada çok yakışır.Taktırır taktırmaz foto bekliyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eyvallah çok teşekkür ederim hepinize bu arada muğla bayii okan eski spoilerin dursun 20.000 km sonra yanlış montajdan dolayı ses yapmaya başlayacak bu spoiler dedi kafam çok karıştı biraz daha açıklayıcı yazarsa sevinirim hemde taktıracak arkadaşların bilgisi olur.

arka kapağı kata aça kapata aça zamanla ses yapabiliyor. güzelce patching yapılması gerekiyor montaj aşamasında. takviye-patching yaptırırsanız sıkıntı yaşamazsınız. eskilere yapacak birşey yok. dursun bir kenarda...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araç güzel olduğu için iyi duruyor .. Şahsi fikrim  bu spoiler buraya yakışmadı ..biraz aykırı gibi (proporsiyon olarak ) .. hız arabası olmadığı için  fazla bir katkısı da yok ..  orjinal hali  bence daha güzel ..Yine de güle güle kullanın ,nazar değmesin ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beğendim güzel günlerde kullanın.

Bende benim kasaya MPS spoiler yaptırıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok şık, çok güzel ve hatta harika diyebilirim.. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.