MuRDoC_111

Yazılı Kaliperler

Bu konuda 37 ileti var

resimler;

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben bunu siyah kaliper kırmızı yazı olarak düşünüyorum galaksi griye ne dersin???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi yazıyı beyaz yap daha iyi olur..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi yazıyı beyaz yap daha iyi olur..

siyah üzerine beyaz mı yani şöyle bişe

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet abi, titanyumun üstünde görmüstüm gayet iyiydi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet abi, titanyumun üstünde görmüstüm gayet iyiydi..

peki nasıl yapılacak bu yazı işi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi önce kalıp cıkarcan ya mazda yazılı ya da mazdaspeed yazılı sana kalmıs_sonra ya önce yazı rengini vurup üstüne kalıbı yapıstırdıktan sonra kaliperin ana rengini vuracan ya da tam tersini, ana rengi vurduktan sonra kalıbın harflerini cıkartarak yapıstıracan sonra da yazının rengini vuracan_ama bana kalırsa tabi eger yazıyı beyaz yapmayı düsünüyorsan alttaki renk koyu olacagı için önce beyazı at sonra yazının harflerini yapıstırıp ana rengi at_beyazın altından cıkabilir belki diger renk emin degilim ama tabi boya kuruyor sonucta bişey olmayabilir de :(_kaliperi boyatmaya servise gidersen bulurlar bi yolunu uydururlar abi bişeyler_sen sadece elinde boya ve yazının bulundugu bi stickerla git abi hallederler kanımca..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi önce kalıp cıkarcan ya mazda yazılı ya da mazdaspeed yazılı sana kalmıs_sonra ya önce yazı rengini vurup üstüne kalıbı yapıstırdıktan sonra kaliperin ana rengini vuracan ya da tam tersini, ana rengi vurduktan sonra kalıbın harflerini cıkartarak yapıstıracan sonra da yazının rengini vuracan_ama bana kalırsa tabi eger yazıyı beyaz yapmayı düsünüyorsan alttaki renk koyu olacagı için önce beyazı at sonra yazının harflerini yapıstırıp ana rengi at_beyazın altından cıkabilir belki diger renk emin degilim ama tabi boya kuruyor sonucta bişey olmayabilir de :(_kaliperi boyatmaya servise gidersen bulurlar bi yolunu uydururlar abi bişeyler_sen sadece elinde boya ve yazının bulundugu bi stickerla git abi hallederler kanımca..

sticker ı bulsam sorun yokta  nerden bulcas

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

siyah üzerine beyaz mı yani şöyle bişe

siyah bayez daha asil duruyo :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

siyah bayez daha asil duruyo :)

şimdi buraya fanatikliği sokmayalım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aklıma bile gelmedi  :nea:

hadi hadi :2funny: beşiktaşlı seni

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İrfan sen beni de gaza getircen bak ;D

Enes ankara işi olursa bunuda aradan cıkarıcam servise girmişkene

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Enes ankara işi olursa bunuda aradan cıkarıcam servise girmişkene

Yaptıracak adam bulursan tabii ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne var bunu yapmada boyam olsun ben kendim yaparım bu işi hemde alasını

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mücahit abi yapmak kolay ama kaliperler sökülüp yapılırsa daha güzel oluyor. Bunu da yapmak kolay değil. Üzerindeki teller vs boyanmamış, boya hiçbir yere taşmamış oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mücahit abi yapmak kolay ama kaliperler sökülüp yapılırsa daha güzel oluyor. Bunu da yapmak kolay değil. Üzerindeki teller vs boyanmamış, boya hiçbir yere taşmamış oluyor.

evet olacaksa düzgün olsun derim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tabiki düzgün olsun benim demek istediğim çok zor bir iş değil yani abartılacak kadar sökmek takmak önemli değil sadece boyanın kurumasını beklemek biraz zor olabilir sabırsız kişiler için

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.