MuRDoC_111

Sürekli Yanan Sinyal Lambaları

Bu konuda 36 ileti var

resimdekiler gibi sinyal lambalarının sürekli yanmasını istiyorum, bunun için bi parça mı artık ne gerekiyorsa onu bilen var mı diye soracaktım_hani ebay den falan sipariş edilebilecek bişey mi?? eger öleyse ebay deki linkini bilen ya da ebay de aratırken ne yazacagımızı bilen varsa ve paylasırsa sevinirim.._yoksa elektrik tesisatında yapılacak bi uygulamayla halledilebiliyor mu :(_yurt dısında cok tutulan bi uygulama sanki, baya yapan var bu uygulamayı.._

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İrfan bunu bir elektrikçiye sormak lazım ama eski arabalarda bu işlem çok basitti parklara bağlıyordun sinyalleride ama bizim arabalar içinde olurmu bilmiyorum elektrik tesisatına bakmak lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anında kapatırlar arabanı İrfan, vazgeçin bu heveslerden...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İrfan ben 18 yaşındayken yapılıyodu bunlar,modası geçti artık  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya bütün hevesim kactı yaa :-[:-\_cok hos geliyor göze ama :(_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bncede hoş deil İrfan kardeşim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İrfanım ben beğendim bence güzel durur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

irfan bende çok seviyodum eski forma da yazmıştım ama bana kromusun sen demişlerdi tabi zevkimde bi değişiklik olmadı hala seviyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

böle kıroya can kurban ya :D baksanıza şuna 8)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet güzel olmuş peki hiç sinyal kullanmayacakmıyız bunu yapınca

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi bilmiyorum ama sinyali verdikten sonra yine yanıp sönmesi lazım, yoksa sakat yani :(_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de öyle diyecektim. Amerikan arabaları gibi olacak o zaman. Ama tabii bunu nasıl başarırsın o meçhul..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim burda manyak derecede zeki bir elektrikçi ustam var,bende merak ettim yarın onla bir görüşeyim bakalım ne diyecek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi cok basıt ters balantı aypcaksınız ... ama cakarı bosulabilio tabi 2 gunde diil ama 10 yılsa 1-2 sene dayanıo cakar modulu yanlıs diilsem cakar modulune ters balantı yapıolar bolece parkla beraber sabit yanıo sinyal werince de cakıo ;) we gayet te sık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim bildiğimçok basit bir işlem.Benim eski arabada vardı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İrfan kardeşim sinyaller yanıp sönüo fakat arkadakilerle ters oluodu galiba. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.