Jump to content

2005-2006 Mazda 6lar Arasındaki Farklar

evrenselo
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2005-2006 mazda 6 arasında 785 tane mühendislik değişikliği bulunmaktadır yazısını bir kaç yerde okumuştum bunlar neler ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

belkide göze çarpan en büyük değişikli şanzıman bence, otomatik 4 ileri ike activmatic 5 ileri oldu oldu, 5 ileri düz ise 6 ileri düz oldu, ayrıca jant değişikliği, far karartma, stop karartma, tampon değişikliği, çift egzoz çıkışı, dashboard daki değişiklik, göze çarpanlar bende bu kadar diğerlerini bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

785 tane yeni özelliğin yarısından çoğu bijon civata klips türü şeylerdir.tüketiciler genelde ana maddeleri bilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hmm 141bg den 147bg ye nasıl yükseltildi peki motor üzerinde ne yapıldı ve 99 626da 136 olan bg 147ye çıktığı halde 0-100 niye artmadı kasamı ağırlaştı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi bir arabanın makyajlısı çıkarken doğal olarak extra donanımlarda ekleniyor.örnek olarak 8 airbag ve modülleri-dijtal klima-6'lı cd çalar-geliştirilmiş şase-dikiz ayna-koltuklar + elektrik fonsiyon vs vs.bunlar toplandığı zaman ciddi bir ağırlık oluyor ve tabi haliyle ağırlığı kaldırmak için motorun performansıda yükseliyor faka bu 0-100 olarak verim vermeyebilir ama aracı yerinden rahat kaldırır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

motora performans verirken sadece beynine ayarmı yapılıyor yoksa başka bir şekildemi?

0-100 den ibaret olduğunu zaten söylemedim ama 2.0 bir araca binince doğal olarak insan birazda performans istiyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...