baysezgin

Mazda 3 Hatchback İmpressive(Benzinli) Manuel

Ya arkadaşlar Mazda 3 ün  Hatchback İmpressive(Benzinli) Manuel i üretilmiyor mu?En az 9 aydır 2010-2011 ikinci el piyasasını takip ediyorum ilgili sitelerden bir tane bile rastlamadım.Şu sıralar bulsam anında alacağım nasipse.Otomatik kullanmak istemiyorum.Sedanlarda manuel var ancak hatchbackte rastlamadım.Birde aradığım renk beyaz.Değerli bilgilernizi paylaşırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok gibi ya baya araştırdım göremedim :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar fikri olan yok mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

otomatik kadar manuelde var ama demekki satılık ilanlarına düşmüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok artık ya; sahibinden de mutlaka vardır bi iki tane diye düşünüyordum ama hakikaten de yokmuş ya... enteresan... neye yormak lazım şimdi bunu ??? alan çok beğeniyo satmak istemiyor diye kendi kendimi mutlu edeyim bari akşam akşam :D:geyik:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kardeş emin ol 9 aydır şu bahsettiğim araba sahibindene düşmedi :( aklıma da üretilmedi mi acaba diye geldi?

Ben de anlamadım noluyo,piyasa da hep otomatik var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim ama en sonunda vazgeçtim manuelden ve otomatik impressive 2010 model aracımı aldım :))

hayırlı olsun güle güle kullan, kazasız belasız inşallah, zaten bende o arkadaşı satmaktan vazgeçirmiştim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.