Jump to content

Egzoz Şeysi..

godless commie
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aşırı besleme araçta çok güzel güç alınıyor. İskender ustayıda herkez biliyor :) Setup nasıl olacak? kaç inch boru nasıl bir downpipe, susturucu? Bu arada bana da bir Miata lazım :) NA

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Downpipe yok, normal 4-1 header var.

Supercharger için en iyisi de bu zaten.

Altı üstü 300 Hp motor, o yüzden 75mm yapmıyoruz. Her şey 65mm olacak.

Ama, benim için önemli olan 2 şey var:

Şu andaki sistem soba gibi, aracın içinde yanıyorum.

Gerekli ısı kalkanları yapılacak.

Bir de, aşırı gürültülü. Otoparklarda milletin alarmlarını çaldırıyorum habire.

O yüzden, kısıtlama yaratmayan, sessiz bir sistem olacak. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Abi Hakan Abi gitti mi gitmedi mi, bilmiyorum. O gün ben de istiyodum gitmeyi ama olmadı, bi distrübitör firma gelince çıkamadım ofisten.

Bu arada bigün ayarlayalım da buluşalım Abi. Ya da buyrun buraya, ofise gelin. Yerimiz müsait, çay çorba ikramı var. Dileyene melemen ikramımız bile var.. ;) Otopark derdi yok. Ve en önemlisi fiyatlarımız gayet uygun.. :D Şaka bi yana aldığım kaliperleri takmak için bigün buluşmamız lazım.. :D;)

tamam buluşalım, benimde arabayı yıkatmam lazım hala zaten. sizin orada hallederiz. Bu hafta sonu ziyaretçilerimiz olacak vefattan dolayı. haftaya için konuşalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Abi Hakan Abi gitti mi gitmedi mi, bilmiyorum. O gün ben de istiyodum gitmeyi ama olmadı, bi distrübitör firma gelince çıkamadım ofisten.

ha yani bi müslüman sana durumdan bahsetmedi telefonda diyorsun
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Yazmayı unutmuşum, pardon...

İskender Usta resmen sanat yaptı.. Bütün gün uğraştı, muhteşem bir egzos sistemi yaptı.

Hem motor rahatladı, hem de ben..

Hava-yakıt karışımını dahi etkiledi. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...