joseph06

Benzin Filtresi Nerede? (323 99 model sedan)

bu arabanın benzin filitresi aracın neresindedir ya bilen biri varsa  banada söylesın arabanın benzın fılıtresını bulamadım kafayı kırcam:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hava filtresinin alt tarafında fren hidroliğinin yanında diye hatırlıyorum (92 323hb) bende değiştirmiştim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hava filtresinin alt tarafında fren hidroliğinin yanında diye hatırlıyorum (92 323hb) bende değiştirmiştim.

Eski kasalarda öyle de İbo benim 2001 Kasada resimde gözükmüyor, epey altta sanırım.Eski kasalarda gözüküyor rahatlıkla evet.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araba 99 model yoksa bu arabay benzin filitresi koymayı unutmuşlarmı ne:)edarguner in koydugu resimde eol uste siyah yuvarlak bı şey var o nedır bılen varmı acaba o mu fılıtre?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sol üstteki siyah tüpün adı kanister miş.  Aynı araçtan bende de var. Ama benzin filtresinin nerede olduğunu ben de bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kardeşim bende baya aramış biri olarak söyleyeyim arka koltuğun altında benzin pompası var ve depoya gömülü vaziyette benzin pompasının girişinde filtre var baya komplike bişey gözün kesmiyorsa hiç yerinden oynatma derim.

ghoustfighter bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.