Jump to content

Mazda 3 SEMA Edition Yan Dikiz Aynası

Mazdaefe
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu dikiz aynası orjinal aynanın parlak siyaha boyanması/kaplanması ile yapılmış bir ayna. Tabii bir de aynada sinyal lambası da var. Sinayl lambasını aynaya koyabilmek için, elektrik tesisat işi + yeni ayna kapağı + sinyal lambası ve ampülü gerekli. Ve hepsinin kötüsü (bildiğim kadarıyla) Türkiye'de bu aksesuar satılmıyor. Zaten yan sinyal lambası da çamurlukta.

Verdiğin bilgiler için teşekkürler acaba sadece parlak siyah olsa nasıl durur sinyalsiz ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel durabilir. Hatta ben de düşünmüştüm bir aralar. Ama sadece ayna parlak siyah olursa sırıtabilir. Aracın başka yerlerinde de parlak siyah olması lazım. Misal ön ızgara.. ;) Tıpkı SEMA Edition'daki gibi..

Fikrinizi paylaştığınız için sağolun düşüncem bu konuyu  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu dikiz aynası orjinal aynanın parlak siyaha boyanması/kaplanması ile yapılmış bir ayna. Tabii bir de aynada sinyal lambası da var. Sinayl lambasını aynaya koyabilmek için, elektrik tesisat işi + yeni ayna kapağı + sinyal lambası ve ampülü gerekli. Ve hepsinin kötüsü (bildiğim kadarıyla) Türkiye'de bu aksesuar satılmıyor. Zaten yan sinyal lambası da çamurlukta.

geçen bakım da bende servisten fiyat almak için sormuştum yok öyle bi aksesuar deyip sinirimi bozmuştu eleman hakkaten satılmıyor yani desenize :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam benim yapılacaklar/alınacaklar listesinde hepsi ekli bu linklerin, daha neler var bi görsen :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biliyorum zaten benim araçta RMV yok.Avatarımın altında yazıyor( dinamic +)ısıtmalı deri koltuk, sunroof vs. herşey var bi o yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız bu ayna RVM (Arka Araç İzleme Sistemi) bulunan araçlara uymaz.

Bu speedline'nın aksesuarları hakikaten güzel ya, ben de led li kapı eşiklerini buradan sipariş vermiştim, gerçekten kaliteli ve güzel ürünler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben şimdi bundan sipariş verdim aldım taktırdım arkasınıda parlak siyah kaplattım diyelim RVM çalışıyormu bu aynada eğer öyleyse aldım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten komple ayna değil anladığım kadarı ile ayna dış kaplaması RVM  ye zararı olacağını zannetmiyorum.İstediğin renk ne ise boyatıp takarsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben şimdi bundan sipariş verdim aldım taktırdım arkasınıda parlak siyah kaplattım diyelim RVM çalışıyormu bu aynada eğer öyleyse aldım :)

Bu parça sadece dış kapak; rvm sisteminin arkadan gelen aracı asıl algılayan parçaları zaten arka tamponun köşelerinde, ikaz sistemi aynada, yani bunu takarsanız hiçbir sıkıntı olmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu parça sadece dış kapak; rvm sisteminin arkadan gelen aracı asıl algılayan parçaları zaten arka tamponun köşelerinde, ikaz sistemi aynada, yani bunu takarsanız hiçbir sıkıntı olmaz...

anladım tek yapıcağım sinyal bağlantısı çektirmek o zaman teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eee. var bu ayna bende. orjinal ürün... daha önce defalarca görüşmüştük bu konuda.

Kusura bakmayın okan bey görmemiştim bana fiyat konusunda bi bilgi verirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kusura bakmayın okan bey görmemiştim bana fiyat konusunda bi bilgi verirmisiniz.

ürün iki kapak, iki ledli sinyalden oluşuyor ve yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 300+kdv civarında idi . kapaklar boya gerektirmiyor. ancak montaj biraz zahmetli.

mazda2, mazda3, mazda6 hepsine oluyor.

ürün orjinal ve yedek parça bulunabilirliğinde sorun yok. ister bir kapak, ister bir sinyal alınabiliyor.(kaza eseri kırılırsa falan diye)

rvm li araçlara montajında sıkıntı yok. yani herşey olumlu. kendi aracımda mevcut...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...