Jump to content

98-00 Mazda 626 2.0 136 HP

Adalet mülkün temeli

Tavsiye Edilen Mesajlar

Adalet mülkün temeli

98-01 model dijital klimalı ABS ve TCS li 136 HP olan mazdalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum özellikle parça fiyatları ve bulunabilirliği konusunda.Ayrıca bu araçlarda dikkat edilmesi önemli olan neler vardır?Almadan önce yetkili servisinde ekspertz yapmadan almayı düşünmüyorum zaten ama şunlarıda bilmenizde fayda var diyeceğiniz şeyleri sahibi ve kullanıcalır olan sizlerden duymak daha önemli çünkü bu aracı en iyi siz tanırsınız kulaktan duyma şeylere pek itibar etmiyorum ama yinede kafa karışıklığını gidermek istiyorum.Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yan sanayi olarak birçok parçası mevcut ve fiyatları uygun denebilir çok uçuk değil..626 nın rutin bir hastalığı yoktur aracın orjinal ve km çok değil ise uzun yıllar binebileceğin bir araçtır..yıllık vergisi 550 tl civarında sanırım..lpg ile kullanımda 30 kuruş civarında yakar(şehir içi-şehir dışı ortalama)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

98 model 136lık 626 yı 80 binde aldım 198 binde sattım sadece periyodik bakımlarında servise gittim.Kronik bir sorunu olmayan bir araç.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...