Dude

Practica Spor Koltuk

Practica sahipleri eğer koltuklarını spor koltuklarla değiştirmek isterler se benimle irtibata geçsinler. Aracımda 3 aydır kullandığım koltukları orjinal koltuklarla üzerine bir miktar para almak şartıyla takaslayabilirim.

Mazda323Practica54-1.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Familia ve lantis ilede uyumludur sanırım, alıcı kitlesini genişletmiş olalım :)

Hayırlı müşteriler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Familia ve lantis ilede uyumludur sanırım, alıcı kitlesini genişletmiş olalım :)

Hayırlı müşteriler...

Familia ve Lantis kızaklarının nasıl olduklarını bilmiyorum eyer aynıysa uyar tabi ama bu koltuklar tek kapılı arabalar için öne yatanlardan.

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar.. Bu arada orjinalle değiştirme sebebin nedir,konforlu değil mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar.. Bu arada orjinalle değiştirme sebebin nedir,konforlu değil mi ?

Aracı satılık olduğu için sanırım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler

Sıkıldım açıkçası :) peder bey ve benim hanım biraz zorlanıyor inip binerken biraz onun da etkisi var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracı satılık olduğu için sanırım :)

Aracı satmaktan vaz geçtim ya bununla yola devam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracı satmaktan vaz geçtim ya bununla yola devam :)

e hakkınızda hayırlısı olsun o zaman :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.