Dude

'98 Klimalı 323 Practica

Aracımı tekrar satılığa çıkarttım. 4 kapılı sedan Aynı kasanın ve bir sonraki kasanın düşük km'li olanlarını buldum kaçırmamak için düşük fiyattan ilan verdim. Araca yapılanları araçlarımız bölümünden görebilirsiniz. Bir çok kişi biliyor zaten.

Saygılar, sevgiler.

İlan numarası 49792526

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-tamamen-sifirlanmis-klimali-323-practica-49792526/detay/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, İstediğin fiyata ve zamanda satılır umarım.

Edit: Yeterli zaman geçmesi ve ilan sahibinin güncellememesi nedeniylebu ilan kilitlenmiştir. İlgili Moderatöre yapılacak başvuru sonrası ilan aktif edilecektir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1999 altı ve klimasız araç düşünmüyorum teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araci bu gun 8.500 tl'ye sattim.yeni ust model bir mazdayla yola devam edicem yakin bir tarihte

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hakkınızda hayırlısı olsun, oldukça hızlı olmuş maşallah :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese tesekkurler.esasinda arac hizli satilmadi bayagi bir sure bekledim.bu araclarin kiymeti bilinmiyor ne yazikki.O yuzden de piyasalari cok dusuk ayni segment diyer araclara bakilicak olunursa.ben de ilk basta yuksek fiyat yazmistim fakat piyasa degerine dustuk tabi sonucunda.hayirlisi olsun.kirmizi bir astina var bakicagim insallah duzgunse onu alicam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 gözle bekliyoruz o zaman, hakkınızda hayırlısı olsun tekrar.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, Çevremde araç arayan yoktu olsa kaçırtmazdım. Umarım kafana göre birşey bulursun, 2.el araç aramak zor iş gerçekten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1999 model 323 sedan olur mu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben araci sattim arkadaslar.ilginize tesekkur ederim.adminler konuyu kilitleyebilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.