ancl

Mazda 3 A/T Göstergede Kaçıncı Viteste Olguğu Görünmüyor

Arkadaşlar,2010 A/T Mzda 3 sahibiyim.Seyir halindeyken,göstergede kaçıncı viteste olduğunu göremiyorum,ekranda sadece sabit bir D harfi var,normalde kaçıncı viteste olduğunun görünmesi gerekmiyor mu acaba?

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vites, manuele alınca gösterilmiyor muydu ? Ben öyle hatırlıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ekranda yeşil olarak D yanar yan tarafında da kaçıncı viteste olduğunu gösterir,aynısı manuelde de geçerli D yerine turuncu M yazısı yanar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni kasalarda sadece manuele aldığınızda kaçıncı viteste olduğunu görebiliyorsunuz hatırladığım kadarıyla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ekranda yeşil olarak D yanar yan tarafında da kaçıncı viteste olduğunu gösterir,aynısı manuelde de geçerli D yerine turuncu M yazısı yanar

Bende sadece D görünüyor.Aslında çokta önemli bir durum değil ama,gönül işte,D görünürken yanında rakamlarda olsun istiyor :)))

Teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni kasalarda sadece manuele aldıgımızda  gorunuyor ıkı mazdamda da aynıydı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence de sorun var. normalde manuelde dahi gösteriyor. mesela Ford Focus da manueldeyden kaçıncı viteste olduğunu göstermiyor. mazda da kesinlikle gösteriyor. belki göstergelerde bi sıkıntı vardır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence de sorun var. normalde manuelde dahi gösteriyor. mesela Ford Focus da manueldeyden kaçıncı viteste olduğunu göstermiyor. mazda da kesinlikle gösteriyor. belki göstergelerde bi sıkıntı vardır. 

Yeni kasa Mazda 3 de sadece Manuel modda gösteriyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bmw de de böyle normal bişey.. zaten herkes şikayet ediyodu bu araba bazen 4 le yokuş çıkmaya çalışıyo falan die artık onu görmüyosun işte :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni kasa Mazda 3 de sadece Manuel modda gösteriyor.

demekki bu konuda bilgimiz eksikmiş. ukalalık yapmış gibi olduk ama kusura bakılmasın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

demekki bu konuda bilgimiz eksikmiş. ukalalık yapmış gibi olduk ama kusura bakılmasın :)

Arabayı ilk aldığımda bende panik oldum.Herkes birilerinden bir şey öğreniyor .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.