Balistican

Lantis Amortisör Takımı

Arkadaslar Lantis aracımın sağ arka amortisörü patladı. Her iki arka amortisörü değiştirmem gerek.

Ayrıca ön amortisörlerde artık sertleştiği için takozları yarmaya başlamış ve dolayısıyla ön amortisörlerle takozları da değiştirmem gerekio...

her zaman götürdüğüm ustam

110 * 2 : 220 tl arka amortisörler

140 * 2 : 280 tl ön amortisörler

40 * 2 : ön takozlar

toplamda 580 işçilikle beraber 650 tl fiyat verdi...orjinal kyb takıcam dedi...

SİZCE FİYATLAR UYGUN MU VERMİŞ...ORJINALI KYB MI????

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet kyb orjinal.fiyat bence iyi.sadece amortisörlerin yağlı yada gazlımı olduğuna dikkat et.orjinalde yağlı olması lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kyb nin amortisörleri gazlı arkadaslar...Ayrıca ben gazlıları performans bakımından daha iyi biliyorum. Siz ne dersiniz_?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gazlı amortisörler performans olarak daha iyi ama yağlı amortisörlerde konfor olarak çok daha iyi. Yani size kalmış bir tercih

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla ben orjinal kyb kullandım.patladığında davlumbaz yağ içinde kaldı.mazda fabrikasyon gazlı hiç kullanmadı diye biliyorum.yanlışımda olabilir ama ben ben başıma geldiği için söylüyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

rakamlar normal ama bulabiliyorsan tokico marka öneririm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende benim 323 e tokico sordum ankarada, tokiconun iflas ettiğini bi sorun çıkarsa geri dönüşte sorun çıkabileceğini kyb almamı tavsiye etti ne derece doğrudur acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok zor bir ihtimal ..ki öyle olsa bile tokico da sorun çıktığını görmedim bugüne kadar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Piyasada Tocico bulmak samanlıkta iğne bulmak gibi bir durum.

Fiyatlar normal sayılır. Daha düşüğü bulunur mu? Bulunur. Ama çooookkk uğraşırsın.

Bu arada; KYB ler gazlı değil yağlıdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.