Jump to content

Tüm Mazda Araçlar İçin "Follow me Home" Özelliği

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Öncelikle bunu ticari bir reklam olmadığını, sadece ihtiyaca karşılık gerekli gördüğümüz bir duyuru olduğunu belirteyim.

Bizim kendi bölgemizden gelen talepler doğrultusunda üzerinde çalıştığımız "Follow me Home" denen gecikmeli sönen farları nihayet Mazda kullanıcılarına satmaya başladık.

Aracı stop edip, indikten sonra kapıları kilitlediğinizde isteğe göre 15-20-30-45 sn süreyle kısa farlarınız yanmaya devam ediyor. Bu sürelerden en idealinin 20sn olduğuna karar verdik. Test aracımıza uyguladık ve gayet de memnunuz. Kendi bölgemizdeki isteyen arkadaşlara 175TL karşılığında tüm Mazda araçlara uygulayabiliyoruz.

Bilginize olsun. Teşekkürler...

Bir daha ki çalışmamız, kapıları kilitleyince katlanan aynalar olacak... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani Okan senin yüzünden Muğlaya taşınasım geliyor.

taşıyalım Gökhan abi. buralarda havalar da güzelleşti, gönlümüz de güzelleşti...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bana göre çok gereksiz bir şey farların açık kalması neden belli bir süre açık kalsınki?Camlar ve aynalar olsaydı tamam,bazı araçlardada (Volkswagen) kumandadan kapıları kilitlediğinizde korna çalıyor iki kere,bana camlar aynalar sunroof haricindekiler çok gereksiz geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana göre çok gereksiz bir şey farların açık kalması neden belli bir süre açık kalsınki?Camlar ve aynalar olsaydı tamam,bazı araçlardada (Volkswagen) kumandadan kapıları kilitlediğinizde korna çalıyor iki kere,bana camlar aynalar sunroof haricindekiler çok gereksiz geliyor.

camlar zaten kapanıyor kumandadan. gerçi yenilerde yok :( ama aynalar katlansa güzel olur :)

bir de rvm yi 50km ye ayarlamak istiyorum .. şehiriçi hız limiti 50 ama rvm 60 dan önce çalışmıyor .. mümkünmüdür okancım ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

camlar zaten kapanıyor kumandadan. gerçi yenilerde yok :( ama aynalar katlansa güzel olur :)

bir de rvm yi 50km ye ayarlamak istiyorum .. şehiriçi hız limiti 50 ama rvm 60 dan önce çalışmıyor .. mümkünmüdür okancım ?

ya bunu ben de düşünmüştüm fatih hocam, yapılacaklar/yaptırılacaklar word listemde de yazıyordu, bilgisayarımımı hackledin naptın yaw :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkinci altı aylık bakım zamanına kadar inş.aynalarıda çözersiniz.(daha 4,5 ay var)Gelmişken her ikisinide yaptırırız.O zaman bir tek kapılar kilitlenince camlar ve sanrufun otm.kapanması kalıyo geriye.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabii kumandadan kapıları açtığımız zamanda aynalar açılıp farlar yanıyordur.Tatilde Muğla ya uğrayacağız anlaşılan. :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

Peki bu sistemin "leaving home" özelliği var mı yada yapılabilir mi? Hem "follow me home" hem de "leaving home" ozelliği olursa tadından yenmez, bu yaz Muğla'ya gelinir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anlaşılan bu işlem için Muğlaya gelmemiz gerekiyor.

Tabi oraya kadar gelmişken bu sistemde ufak bir değişiklik yaparak kısa farlar yerine sislere uygulama şansımız nedir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstediğiniz yere ister follow home, ister leaving home yapılır... ama servisimizde yapılır. dışarıda yapmamız mümkün değil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan kardeşim, oralara yolum bu yaz düşer belki, gelmişken;

1) yan aynaları düğmeye basıp kapatıyoruz biliyorsun, kontak kapatılınca bunu otomatik yapan bir modifikasyon, ( tabii kontak açıldığında da otomatik açılan)

2) uzaktan kumanda ile camların kapatılabilmesi

gibi fonksiyonları ekleyebilme ihtimali var mıdır ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...