Jump to content

Sedan Impressive otm.

valence

Tavsiye Edilen Mesajlar

slm arkadaşlar. Nasipse mazda3 Sedan Impressive otm.(beyaz) 2009 model az km'li almayı düşünüyorum.Yeni kasa olacak. Tabi bütçemize uygun olacak. Öngörülerini ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Araştırıyorum bu arada.Bütçem 33-34 arası ne dersiniz, bulabilirmiyim. Yoksa farklı donanımlı mazda 3 mü aramalıyım.Teşekkür

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

model değişim zamanı ikinci el alırken önemli mi? 1 ay içinde almak istiyorum ama zaman ne gösterir bilemem.ayrıca o ilanın farkındayım .fakat araç çok süslü geldi cafcaflı araç.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu anda Mazda 3ler için değişim 2 yıl daha yok. 2013te gelmesi muhtemel. O da motoruda (Bkz. Skyactive motorları) değişecek. Belki seneye ince makyaj olabilir. Ama aldığınız zaten 2. el olacağı için bence çok önemli değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-1-6-impressive-50246145/detay/

bir de bu ilan var fakat galerici buda. galeri istanbul deyince korkuyorum.

Aklım şu gelmiyor da değil. niyetim İkinci el  Sedan Impressive otm. fakat biraz kredi borç harca girip (sıfır) 2011 sedan touring manuel mi alsam. eskişehirde esotoya geçenlerde gittiğimde Yaklaşık değeri 40 bin demişlerdi.biraz inseler belki son 39 a alınır.Sıfırın kokusu mu yoksa Impressive(ikinci el)nin olanakları mı???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biz aklımda hiç sıfır araç yokken esoto ya gidip otomatik Impressive alıp çıktık. 5 aydır da pişman olmadık. Ama Eskişehir'de çok fazla trafik ışığı var ister istemez araç çok yakıyor, eğer manuel araç kullanmaktan bıkmadıysanız kışın ön cam rezistansının da keyfini sürerim diyorsanız manuel, otomatik rahatlığı sürmek isterseniz otomatik ama konfor için mutlaka Impressive...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hemşerim gönlüm Impressive cebim manuel diyor.. şu an araştırma safhasındayım.yakıt 11lt civarındamı şehir içi lpg taktırmayı düşündünmü hiç..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar MAZDA 3 SEDAN TOURING 1.6 BL nasıl bir araç . BL kısmını anlamadım ne demek. Birde bazı ilanlarda yarı otomatik diyor yanlışlıklamı yazılmış mazda 3 yarı otomatik varmı.son olarak

Impressive modellerinde donanım farkları oluşabiliyormu. teşekkür

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rica ederim. Aynen dediğiniz gibi. Tüm otomatik vitesli araçlar aslında tiptronic, yani hem manuel kullanılabiliyor, hem de otomatik. Tabii debriyaj falan yok. ;)

Tüm otomatik vitesler tiptronik değil. Tam otomatik olanlar tiptronik gibi kullanılamıyor ne yazık ki. Çalışma prensipleri de farklı.

Şuana kadar en beğendiğim Audi' nin multitronik sistemi. Mükemmel çalışıyor. Vites geçişlerini çok hızlı ve sarsıntısız yapıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hemşerim gönlüm Impressive cebim manuel diyor.. şu an araştırma safhasındayım.yakıt 11lt civarındamı şehir içi lpg taktırmayı düşündünmü hiç..

Evet 11 civarı ama araç yeni garantiyi deldirmeye niyetim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mustafa ben Mazda'yı kastetmiştim.. ;):)

Tüm otomatik vitesli araçlar diye girmişsin yazıya :D Yanlış anlaşılma olmaması için yazdım.

Edit: Yeterli zaman geçmesi ve ilan sahibinin güncellememesi nedeniyle bu ilan kilitlenmiştir.

İlgili Moderatöre yapılacak başvuru sonrası ilan aktif edilecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...