Guest serkann

2010 Mazda3 Far Yıkama Kapağı

Bu konuda 21 ileti var

Arkadaşlar  2010 model mazda 3 var bende dün sol ön far yıkama kapağı kırıldı bayilere sordum 250 civarı diyorlar küçüçük kapağa varmı bildiğiniz çıkmacı yada yan sanayi satan bu parçadan bilgi verirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Takılıcak gibi değil işte hiç bir yerde de bulunmuyor tam kazık fiyat

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İngilizcesi olan arkadaşımız varsa sayfayı bulup linki gönderebilirmi =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım aradığınm resimdeki 50-870 koduyla geçen parça. PArça kodu da ( sol için ) BWEH-51-8H1

4B20MJ1.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bana da bu parça lazım sadece kapak olarak nereden bulabilirim? (servis harici)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servis harici zor, araç yeni, ancak perte çıkmış olacak ki bulasın.  Servise sordun mu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

servise sordum sormaz olaydım :) 390TL dediler yalnızca kapak için

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kasko küçük onarım'dan karşılamazmı acaba.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yalnızca kapak olmayabilir Sanırım içinde püskürtme mekanizması da vardır.  Bazı parçalar malesef ayrı satılamıyor. Bu da onlardan biri olabilir.

4B20MJ1.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

özellikle sordum sadece kapak dediler, mekanizma hariç .. ebay den arıyorum sabahdan beri bulamadım. ya küçücük kapak .. tampon ne kadar dedim 410 TL dedi arkadaş güldük beraber :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yakin tarihte kazadan sonra ben de degistirdigim icin biliyorum ki " sadece kapak satin alinabiliyor!" . Rusya'da original kapak fiyati 1500 ruble yani 50 usd civari. Ama, kapak boyali olarak gelmiyor, boyanmasi gerekli. Benim yeni on tampon komple boyandigindan sorun olmadi. Sizin SOL kapagin article numarasi BWEH-51-8H1 (yine de kontrol edin ve siparis ederken mutlaka "sol kapagi" belirten article numarasini verin!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya peki rusyadan herhangi bir siteden alma şansımız var mı? Burak hocam verdiğiniz adres fiyat için bi sayfaya yönlendiriliyor ama orada da ürün bulunamadı diyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Malesef hiç bir bilgim yok. Sadece yedek parça ararken parça numarası verince hep karşıma Rus siteleri çıktığından biliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.