Jump to content

K-Sport Rear Camber Kit

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sayfayı açamıyorum ama camber dediğimiz olay lastiklerin yere nasıl bastığını ile iligli bir terim.

Sanırım verdiğiniz likteki kit de arka lastiklerin yola çapraz basmasını sağlayan kit

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak abi öyleyse şu galerinin fonksiyonlarını biraz geliştirin :D Resimleri tektek küçültmek vallahi bana çok zor geliyor :D imageshack hayvanına hepsini tek seferde yükleyiveriyorum süper oluyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Söylediğim gibi bu kit arka takımla amortisör arasına takılıyor ve arka lastikler çapraz basıyor.

Camberin kullanım amacı yolla olan sürtünmeyi azaltmak ve bu şekilde drift dediğimiz sporda aracın yolla olan kontrolunu azaltmak tabii bununla beraber şıkda bir görüntü verir mesela

mike-mazda-3.jpg

Ancak bu kiti kullanırsanız yukarıdaki görüntüyü elde edersiniz birazda yol tutuşandan kazanç sağlarsınız :)

Resimsel tanımıda böyle yapabilir camber için;

27641_893738i.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

picassa 3 ne olaki be onu sadece resimleri görüntülemek için kullanıyordum ?? hakkaten direk arşiv ve albüm yapıyorsa onu kullanayım, ama bizim galeriye yüklemek beni hakkaten zorluyo be abi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Söylediğim gibi bu kit arka takımla amortisör arasına takılıyor ve arka lastikler çapraz basıyor.

Camberin kullanım amacı yolla olan sürtünmeyi azaltmak ve bu şekilde drift dediğimiz sporda aracın yolla olan kontrolunu azaltmak tabii bununla beraber şıkda bir görüntü verir mesela

mike-mazda-3.jpg

Ancak bu kiti kullanırsanız yukarıdaki görüntüyü elde edersiniz birazda yol tutuşandan kazanç sağlarsınız :)

Resimsel tanımıda böyle yapabilir camber için;

27641_893738i.jpg

amaca yönelik olarak öyle bi amacım olsa kullanırdım ama görüntü pek şı değil bence ibo :D bu arada bilgilendirme için de teşekkürler valla bilmediğin bişey de yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

picassa 3 ne olaki be onu sadece resimleri görüntülemek için kullanıyordum ?? hakkaten direk arşiv ve albüm yapıyorsa onu kullanayım, ama bizim galeriye yüklemek beni hakkaten zorluyo be abi :D

Picasa 3 ile topluca küçült, sonra galeriye topluca at bu kadar basit :) Galeriye topluca gönderme seçeneği mevcut ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

amaca yönelik olarak öyle bi amacım olsa kullanırdım ama görüntü pek şı değil bence ibo :D bu arada bilgilendirme için de teşekkürler valla bilmediğin bişey de yok :D

Estağfrullar teoride tamamda uygulamaya gelince hıkık der kalırım :D Şıklık konusu göreceli mesela coilover uygulaması yapılmış yerden oem tampon yüksekliği 5cm olan aracım olsa mecbur camber parçası takmak zorunda kalıcam çünkü çamurluklara sürtücek lastikler :D

TR yolları için camber biraz fantazi aramak olur zaten :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence arabanın görüntüsünü kasıtlı olarak bozmaktan başka bir işe yaramayan bir kit. Üstelik lastiğin de tek taraflı aşınmasına neden olup, ekstra masraflar da çıkartması cabası.

Kesinlikle ancak yol tutuşundan yapacağımız kazanç da hiç fena değil, bu miktardan fazlası zaten abartı olur yolda durmaz mesela

camber-wheels-4.jpg

overkill_tuned_vip_car_off_camber.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Picasa 3 ile topluca küçült, sonra galeriye topluca at bu kadar basit :) Galeriye topluca gönderme seçeneği mevcut ;)

bizim galeri de bi de oanylanmalarını bekliyoruz :P:D

işgüzarusermode:ON :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

"Sürüngen Stayla, German Style, JDM" gibi araç kültürleri için gerekli ve vazgeçilmez ancak normal kullanıcılar için oldukça gereksiz bir parça :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...