Jump to content

2012 Mazda3 Facelift (Skyactiv)

emregc
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

19

• Gökhan

12

• okkko

20

• emregc

23

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

eee....bu adam iyi bir satıcı sayılmaz zira vurucu noktaların yarısını atladı ve samimi hava iyidir ama lakayıtlık değildir kuralını da atladı.

sunum şekli de iyi sayılmaz.

:-[ kusura bakmayın :) ama adam iyi sayılmaz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanırım Amerikalılar araç almadan önce Bayi Temsilcisinin Kendilerini Şaşırtmasını Bekliyor,  çünkü birçok videoda bize ilginç gelen sunumlar karşımıza çıkıyor, bakın VW Bayi Genel Müdürü nasıl tanıtıyor aracı

:) Aynısını Hyundai yada Honda'nıza da yapın demeyi ihmal etmiyor)

Yani ben beğendim aslında Mazdanın sunumunu çünkü aracı Amerikalıların pratik zeka düzeyinde gayet güzel tanıttı, özellikle blootooth u anlatırken Polis diyaloğu falan oldukça açıklayıcı oldu Amerikalı birinin ne işe yaradığını çabuk kavraması için...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne bekliyorsunuz, çekin videoyu Uzman TV ye koyalım :) Daha önce de teklif etmiştim ama kimse umursamadı. Bunu ilk yapan servis / bayi ciddi avantaj sağlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kadir , Yunus  şöyle aşağıdaki gibi yalnız bizim memleket profiline uygun Angara havasından sazlı sözlü bir video yapmaya niyetlenirseniz gelirim bende rol almaya  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanırım Amerikalılar araç almadan önce Bayi Temsilcisinin Kendilerini Şaşırtmasını Bekliyor,  çünkü birçok videoda bize ilginç gelen sunumlar karşımıza çıkıyor, bakın VW Bayi Genel Müdürü nasıl tanıtıyor aracı

:) Aynısını Hyundai yada Honda'nıza da yapın demeyi ihmal etmiyor)

Yani ben beğendim aslında Mazdanın sunumunu çünkü aracı Amerikalıların pratik zeka düzeyinde gayet güzel tanıttı, özellikle blootooth u anlatırken Polis diyaloğu falan oldukça açıklayıcı oldu Amerikalı birinin ne işe yaradığını çabuk kavraması için...

düşünsenize aracın ödemesini yapmışsınız ve böle bi lavuk size aracı vermeden bu hareketleri yapıyor....  :sopa::boks:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Göstergeler fena değil ama fazla göz alıyor olabilir.. Bi denemek lazım..

Eminim karartmak için bir ayar düğmesi vardır :) Dert ettiğin şeye bak :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Amerikada bu araçlar kaça gidiyor diye merak edenlere duyurulur

İşte Floridalı örnek Mazda bayisinden güncel satış kampanyası  :)

Tüm araçlara Ömür Boyu Bayiden Garanti  :tey:  2000cc Skyactive 2012 Mazda3 Usd 15,999 (28.800 TL) den itibaren  :o  Mazda 6 , CX7 ve  CX9 da  60 ay sıfır faizli kredi imkanı  :hi:

Buda geçen yılbaşı kampanyaları...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya oralarda bir de kiralama muhabbeti var. 4-5 yıl kiralıyorsun , sonra istersen fark verip alıyorsun aracı. tam prosedürü bilmiyorum. kanada da kuzenin 4 araba var öyle :P kontralı araba eheh

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

harika bir reklam olmuş ben pek mazda 3 ü beğenmezdim ama bu son makyajlanmış hali ve yeni motor beni cazbetti gerçekten. 20km(L bide 17,2km/ L diye bir bölüm geçti bu şehir içi ve dışı yakıt değerleriydi sanırım gerçekten mükemmmel arkadaşlar :nazar: artık çevremizde bol bol mazda göremeye hazır olun :o  mazda ayrıcalığımız son buluyor ;D:P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

... 20km(L bide 17,2km/ L diye bir bölüm geçti bu şehir içi ve dışı yakıt değerleriydi sanırım gerçekten mükemmmel arkadaşlar :nazar: ...

üstelik bu değerler 2.0 otomatik için geçerli... siz 1.5 MT sky'i görseniz ağlarsınız...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben şöle bir yorum getirecem bizim ülkemizde ekonomiklik çok önemli yani yakıt fiyatları hat safhada yüksek olduğundan en ekonomik vede verimli motoru olan araçlar helede mazda gibi kalitesini kanıtlamış araçlar çok tutulur vede piyasa yapar eğer mazda rakiplerine oranla bu değerlerde üstünlük sağlarsa ki her açıdan sağlamış gözüküyor. tanıtım ve reklam yeteri kadar olursa mazda satış patlaması yapar. dediğim gibi artık mazda ayrıcalığımız bitiyormu ne.? ama genede bir şey çok eksik ya benmi izlemiyorum denk gelmiyo yoksa mazda hiç reklam yayınlatmıyomu yani nasıl bir yönetimdir anlamadım yani bu gelişmeleri bizim gibi mazda severler vede bayiye uğrayım öğrenenlerin dışınakilerde herkez bilmeli bence samimiyetimle sölüyorum hele bizim buralarda mazda diye bir marka olduğunu bile bilmeyenler var benim arabamı sormuşluklarından biliyorum. yani bu işler böle olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu fiyatlarla göremeyeceğiz o araçları...

Benim asıl çekincem...

Benzin mi dizel mi diyerek maliyet tartışması yapıyoruz, amorti hesaplıyoruz falan filan... Acaba klasik MZR motor ile skyactive motor arasındaki yakıt farkı ve fiyat farkı hesabı nasıl olacak?

minimum MZR -%25-30 arasında bir yerlerde olacak.

2.0 benzinli motor eski 2.2 dizelden az yakıyor misal.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...