okkko

Mazda Türkiye YouTube kanalı açıldı

Mazda Hikayeleri kampanyası iletişim planının bir ayağı olarak Mazda Türkiye Youtube kanalı açılmış ve Mazda Hikayeleri videolarımız Türkçe altyazılı versiyonlarıyla yüklenmiştir.

http://www.youtube.com/mazdaturkiye

Youtube kanalımızın görsel dizaynı Mazda marka kimliğini yansıtacak şekilde düzenlenerek kısa bir süre sonra aktive edilecektir.

Mazda Hikayeleri videoları http://www.facebook.com/mazdatr facebook marka sayfamızda da paylaşılmaya başlanmıştır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Paylaşım için teşekkürler :) Bizim açımızdan iyi oldu . Böylelikle sitede paylaşıp siteden çıkmadan izleyebileceğiz videoları

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler.türkçe olmayınca sadece görüntü vardı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Paylaşım için teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok başarılı en çok begendigim söz 250 bg araba yapsak bile diger 250 bg araçlardan daha hızlı olucak

honda 125  bg ya hani bizim mazdamızda 105 bg ya !

internet sitesine girip hızlanma oranlarına bakın birkez daha mazda ile gurur duydum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zanaatkarlar videosunun sonunda kılcını temizlerken ona mücevhere bakan adamda kendimi gördüm valla :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada videoların üçü de çok başarılı, mazdacı amcalara buradan selam ederim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

videolar çok güzel gerçekten Türkçeleştirenlere de teşekkürler diğer firmalara da arada ii laf sokuyorlar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zanaatkarlar videosu sanırım çoğu kişi tarafından ilgi duydu :) insanın gidip çıkar olası geliyo :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel paylaşım teşekkürler. Bindiğimiz arabayı iyi tanıtıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bilmirem ama ben challange insanı olarak her zaman hazırım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

e o kadar pizza yedirdiniz tabi duramadık yerimizde :D

konu hakkında facebookta açıklama var diyor ama göremedim ben . fikir geldimi bodoslama yazacakmıyız facebooka :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.