• MazdaClubTR - Test Günlüğü

  MazdaClubTR - Test Günlüğü


  MazdaClubTR

  MazdaClubTR yeni bir bölüm açıyor. Test Günlüğü. Bu bölümde test etme şansı bulduğumuz araçları, bunlar hakkında düşüncelerimizi, teknik bilgilerini ve test videomuzu bulabilecek, eğer test ettiğimiz aracı sürdüyseniz veya sahibiyseniz değerlendirebileceksiniz.

  Üye başına sadece bir kere yapılabilecek olan bu değerlendirmeler sayesinde araç hakkında bir ortalama puan oluşacak ve bu puan değerlendirme puanı olarak sistemde yayınlanacak. Ayrıca değerendirmeler diğer kullanıcılar tarafından faydalı bulundukça beğenisi artarak kendi içinde de sıralanıyor olacak. ( Değerlendirmelerin ilk etapta yönetici onayından geçirileceğini hatırlatmak isteriz.)

  Buna ek olarak test yazımız altında forumlarımızda olduğu gibi yorumlarınızı serbestçe yazabileceğiniz bölüm de yer alıyor olacak.

  Kullandıkça seveceğinizi tahmin ettiğimiz bölümümüze http://www.mazdaclubtr.com/test-gunlugu/ linkinden, ilk test yazı ve videomuza da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

   


  Mümin ve Mehmet Özdemir bunu beğendi


  Kullanıcı YorumlarıBilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.