Jump to content

Mazda3 TFT LCD Ekran Dvd ve Navigasyon (04-09)

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

Sonunda istediğim tarz bir ekran buldum ve getirttim uzun süren gümrük maceramızdan sonra birkaç gün önce montajı yapıldı alette

dvd player (cd ,dvd, mp3,mp4 divx vs oynatabilme özelliği)

gps navigasyon

tv tuner

geri görüş kamerası desteği ( geri vitese takınca otomatik olarak kameraya bağlanıyor)

bluetoot ( aletle bluetootlu bir telefonunuz varsa eşleştiriyorsunuz ve gelen  giden tüm aramaları araç hoparlörleri üzeinden yapıyorsunuz)

tpms , lastik basınç sensörleri (lastik hava basıncı ve sıcaklıgını ekrana veriyor)

gibi özellikler mevcut hala deneme öğrenme aşamasındayım, fiyat sormayın ilk sefer epey bi acemiliğimize geldi ikincisini farklı yollardan getirip net bir fiyat belirleyeceğiz ve isteyene getireceğiz şimdilik size resim verebiliyorum ama çalışmalarım son sürat devam etmekte azcık sabır :D :D

post-0-141695274162_thumb.jpg

post-0-141695274165_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi süper olmuş güle güle kullan, yine önden gidiyorsun, bizim için yaptığın bu fedakarlık, arabanı ilk kullanım için feda etmen duygulandırdı beni :)... kazasız belasız sağlıkla eskit.. ne kadara maal oldu bu işin günahı??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bülent güle güle kullan  O0 çok güzel olmuş,bişeyi merak ettim ekranın dış çerçevesinin gümüş renk seçeneği var mı acaba siyah biraz sırıtmış gibi geldi bana(şimdi bi atasözü var bununla ilgili ama , ben buldunda bunuyorsun diye geçiştiriyim) derseniz haklısınız ama merak ettim yani :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent güle güle kullan  O0 çok güzel olmuş,bişeyi merak ettim ekranın dış çerçevesinin gümüş renk seçeneği var mı acaba siyah biraz sırıtmış gibi geldi bana(şimdi bi atasözü var bununla ilgili ama , ben buldunda bunuyorsun diye geçiştiriyim) derseniz haklısınız ama merak ettim yani :D

olsa alırdım birader benimkide makyajlı modelden :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sanırım şu cümle unutulmuş '' İlhan abinin değerli katılım ve katkılarıyla montaj yapıldı'' :2funny::egy:

doru diyosun abi, şunuda ekleyeyim o zaman Emre kardeşimin değerli çabalarıylada gümrükleme işi halledildi :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...