Jump to content

Türkiye'de Tek! Mat Kırmızı Alüminyum - Mazda 3 impressive

muratyildiz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba Dostlar ,

arabamı ilk aldıgım günden beri , kaplama yaptırarak koruma ve sürüden ayrılma psikoloji ile ve degişik arabalara biniyormuş hissi yarattıgı için sürekli arabayı kaplamanın rengini degiştiriyorum yeni favorim mat kırmızı alüminyum Gece özellikle çok başarılı ayrıca aracın kendi renginide bakın lütfen , plakaları sköküp sıfır diye satabilirim :))) kimse inanmaz arabanın 3 yaşında olduguna

pqd1h.jpg

pqd4q.jpg

pqd36.jpg

pqd3m.jpg

pqd3y.jpg

Sevgiler

Murat

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• muratyildiz

10

• İlhan

3

• domestos

2

• Kadirx

2

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Herkese iyi dilekleri icin tesekkur ederim , kaplama fiyatlari renk ozelliklerine gore 1300 TL ile 3500 TL arasinda degismektedir , aracim siyah oldugu icin 6 ayda bir boya koruma fiyatina kaplama yapip dis zararlardanda korumus oluyorum ,

selamlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anaaa bu bizim Murat'mış. En son senin guzunun rengi beyaz idi :). Ne oldu kardeşim yoksun ortalarda. En son Gebze Doğa Çiftliği buluşmasına geliyordun, Uğur Mumcu sapağından katılıyordun bize.:) Baktık sapakta kimse yok, aradım ettim seni, telefon yanıtsız. Keşke gelebilseydin, güzel bir etkinlik oldu çünkü. Umarım her şey yolundadır, yoktur bir terslik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence şahane olmuş  :nazar:

Size bu kaplama konusunda bir sorum var Murat Bey, ruhsatlarımızda aracın rengi belirtiliyor, siz farklı renk kaplama yaptığınızda sorun oluyor mu? Polis belki pek dikkat etmez ama muayenede sorun çıkar diye düşünüyorum. Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anaaa bu bizim Murat'mış. En son senin guzunun rengi beyaz idi :). Ne oldu kardeşim yoksun ortalarda. En son Gebze Doğa Çiftliği buluşmasına geliyordun, Uğur Mumcu sapağından katılıyordun bize.:) Baktık sapakta kimse yok, aradım ettim seni, telefon yanıtsız. Keşke gelebilseydin, güzel bir etkinlik oldu çünkü. Umarım her şey yolundadır, yoktur bir terslik.

Kardeşim evet benim yahu sorma ogun benim kız sabaha kadar uyutmadı hastalıktan yoksa içimde kaldı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence şahane olmuş  :nazar:

Size bu kaplama konusunda bir sorum var Murat Bey, ruhsatlarımızda aracın rengi belirtiliyor, siz farklı renk kaplama yaptığınızda sorun oluyor mu? Polis belki pek dikkat etmez ama muayenede sorun çıkar diye düşünüyorum. Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

merhaba ,

Araç renk tespitini tuv turkten yaptıgınız için muayenede herhangi bir sorun çıkmıyor , artık onlarda kaplamanın ne oldugunu biliyor , zaten polis kaplama degil boya zannediyor , Geçen hafta tuv turke gittim renk tespiti için kırmızı ( bordo ) yazıldı tescil belgesine şimdi emniyetten randevu alıp ruhsattaki rengi degiştirecegim.. Selamlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yakışmış gerçekden.

folyo kaplamamı plast dip diye yeni bi kaplama çıktı o mu ?

Merhaba ,

plst dip genelde jant , far koyultma ve renk degişimleri için aktif kullanılıyor diye biliyorum ayrıca kaplamanın yerine yapan var ama boya gibi yapıldıgı için ben pek ısınamadım , kaplamanın sökülmesi 20 dakika ilk resimlerde var araç beyaz renk ti , söküldü çiçek gibi fabrika çıkışı renk kaldı , ayrıca lokal  bir yeri çarptıgınızda vs bir sorun oldugunda gittiniz yeri parça kaplama yaparak çözerler. altındaki hiç belli olmaz..umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kardeşim evet benim yahu sorma ogun benim kız sabaha kadar uyutmadı hastalıktan yoksa içimde kaldı..

Neyse bir sonraki etkinlikte, hep beraber bir arada oluruz inşallah. Konuyu açan kim diye hiç dikkat etmemişim ilkin. Sonradan fark ettim bende. :)

Bu renk kaplama da çok şık ve güzel olmuş gerçekten. Benim de kanıma giriyorsun Murat. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Neyse bir sonraki etkinlikte, hep beraber bir arada oluruz inşallah. Konuyu açan kim diye hiç dikkat etmemişim ilkin. Sonradan fark ettim bende. :)

Bu renk kaplama da çok şık ve güzel olmuş gerçekten. Benim de kanıma giriyorsun Murat. :)

İlhan'cım yaptırmanda fayda var , ilk resimlere baksana nasıl korumuş kaportayı ayrıca istedigin renk yaptır , degişik arabalara biniyorsun hissi var , ilk aldıgımda siyahtı , sonra mat siyah yaptım , sonra beyaz , şimdi mat kırmızı arabalarımız çok dinamik oldugu için herşey yakışıyor ve gerçekten gözler hep üzerinde ben özelikle koruma için yaptırdım sonrası artık zevke girdi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana, renk mat kırmızıdan ziyade gül kurusu gibi göründü. Ama çok güzel ve hoşuma gitti. Fabrikasyon olarak bile çıkması lazım bu rengin. O kadar yani..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana, renk mat kırmızıdan ziyade gül kurusu gibi göründü. Ama çok güzel ve hoşuma gitti. Fabrikasyon olarak bile çıkması lazım bu rengin. O kadar yani..

Hüsnü bey gündüz gül kurusu , akşam nar çiçegi :) ruhsatta yazamayıcakları için kırmızı ( bordo ) yazdılar :) çok severek yaptırdım gerçekten ..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçen ümraniyede bi yerin açılışına bi kaç araç geldi orda plast dip tanıtımı vardı boya gibi ama hop diye söküyorsun ve çarpma olduğunda folyo yaması iz bırakacaktır diye düşünüyorum ama plast dipde  sadece o bölgeye uygulanıyor ve iz olmuyormuş öyle söylemişlerdi.Havalı tabanca ile boya yapar gibi yapıyorsun ama folyo çok garip bi şey.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...