Jump to content

Araçlarımızın Bilinmeyen - Gizli Özellikleri

hate
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar arabada ne işe yaradığını anlamadığım bir yer var. Belkide arızalı olduğu için anlamadım.Door-off yazan anahtar nedir? Galiba ışıkları kontrol ediyor ama çözemedim. Kestane kebap acele cevap ;D

WP_20160403_001.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Door kapı demek kapılarda ışık varsa belki onları on/off yapıyordur belkide kapı açılınca tavan lambasının on/off olmasını sağlar yada araç hareket edince otomatik kapı kilitliyordur hepsini dene 😊

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Burak :

Ben de o düğmeyi görünce "Tilt" oldum şimdi :)

slide da o zaman iphone telefonlardaki ekran kaydırma tuşu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

Ben bu tuşu merak ediyorum,anlam veremediğim,çözemediğim ve gugıl amcamın da bulamadığı bir işaret..Nedir bu?Var mı bir bilen?

njm8MB.jpg

vX815r.jpg

araç Nıssan primera 2,0 elegance

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Ömer626 :

Ben bu tuşu merak ediyorum,anlam veremediğim,çözemediğim ve gugıl amcamın da bulamadığı bir işaret..Nedir bu?Var mı bir bilen?

Bu tuş acil durumlarda koltuk fırlatma tuşu. :D:geyik:

Şaka bir yana nedir bende merak ettim. :fiuw:

Fotoğraf biraz flu çıkmış birde şekilde ne olduğu tam olarak anlaşılmıyor.. Bir fikir yürüteyim dedim ama..

Bu tuşlar aracın neresinde Ömer ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, İlhan :

Bu tuş acil durumlarda koltuk fırlatma tuşu. :D:geyik:

Bu mesajın çok hoşuma gitti abi :)

1 dakika önce, İlhan :

Fotoğraf biraz flu çıkmış birde şekilde ne olduğu tam olarak anlaşılmıyor

şimdi tekrar düzgün bir biçimde çekip düzenliyeyim abi iletiyi.. (5 dk içerisinde iletim düzeltilecek)

2 dakika önce, İlhan :

Bu tuşlar aracın neresinde

ön kol dayamanın önünde abi..Koltuk ısıtma düğmelerinin altında

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Ömer626 :

ön kol dayamanın önünde abi..Koltuk ısıtma düğmelerinin altında

Koltuk ısıtmaların oradaysa ön cam / arka cam yada ayna rezistans-buz-buğu çözme için filan bir şey olabilir mi acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi resimleri güncelledim,arka cam rezidans düğmesi ön orta konsolda,klima kontrolün altında..Ön cam da rezidans göremedim ama incecik bişeyse gözden kaçmış olabilir..Anlam veremedim,düğmeye basınca ışığı falanda yanmıyor tuşun..

Ahanda şimdi gördüm,araba işareti var ve çarpı koymuşlar..Acaba öten aletten mi var onu mu açıp kapatıyor acep?

Saat 17:30 olsun da az daha kurcalıyayım şu mereti :) Binmek için bahane arıyor insan yahu :) ama çözecem....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ebay'de biraz araştırma yaptım, bu tuş 'Alarm Switch' olarak satılıyor. Alrm için düğme koymuşlar, Japonlar :)

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

njm8MB.jpg
vX815r.jpg

Ebay'de biraz araştırma yaptım, bu tuş 'Alarm Switch' olarak satılıyor. Alarm için düğme koymuşlar, Japonlar :)

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10.12.2016 at 12:10, mazda_ozan :

aracın standardında alarm var mı

Benim bildiğim kadarı ile var ama herhalde sonradan devre dışı bırakılmış..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
06.04.2016 at 23:00, Mehmet Özdemir :

Harita lambasını kontrol ediyor. Door kısmına alırsanız kapılar açıkken yanar

Door kismina aldigimda kapilar acikken yanmiyor. Bir de sunroofu acma dugmesine kisa bastigimda otomatik acilan ozelligi kapatirken olmuyor. Sunroof tamamen kapatilana kadar uzun basmak gerekiyor. Bu normal bir ozellik mi Sunroof programlamasi gibi birseyler var mi.tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, ayhanest :

Door kismina aldigimda kapilar acikken yanmiyor. Bir de sunroofu acma dugmesine kisa bastigimda otomatik acilan ozelligi kapatirken olmuyor. Sunroof tamamen kapatilana kadar uzun basmak gerekiyor. Bu normal bir ozellik mi Sunroof programlamasi gibi birseyler var mi.tesekkurler

Normal. Muhtemelen birisi araya sıkışmasın diye alınmış bir güvenlik önlemi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...