Jump to content

99 model 626 mı? yoksa 99 model 323 mü almalıyım?

Guest Osmanlı1299

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest Osmanlı1299

99 model 323 leri araştırıyorum piyasa uçmuş çoook abartılı fiyatlar yazılmış.

2008 aralık ayında sattığım 99 model klimalı 323 GLX LPG li lastikleri sıfır aracı şimdi aynı fiyata alamıyorum. ben 12750 ye satmıştım.

şimdi araştırdım 99 modelde 626 lar donanım olarak çok iyi fiyatlarıda neredeyse daha uygun 323 lere göre.

sizce ne yapmalıyım 99 model 626 alınır mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alınır bence, yaşı geçtiği için vergisi çok dokunmayacaktır. 2.0 motor uzun yol çok gidiyorsanız sizi çok rahatlatır.  yakışta çok fark etmiyor. lpg olduktan sonra sorun olmaz .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iki model arasında seçim yapacaksan bence arabaların temizliği az km oluşu darbesiz oluşu kriter olmalı, konfor olarak bence ikiside aynı yakıt bakımından tabii 323 daha ekonomik olacaktır ama bakımlı bir 626, dökük bir 323 ten de daha ekonomiktir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

626 nın parçaları 323 e göre daha pahalı. hemde çok gereksiz ve abartılı şekilde. bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Kendi adıma 626 derdim çünkü yalıtım benim için çok önemli. Konfor diyince sadece aracın yaylanması olarak düşünmemek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabada bir sıkıntı yoksa lpg li ve klimalı bir araç için normal bir fiyat verilmiş.Benim araç gibi kliması sonradan takılmış olabilir. klimanın durumunu araştırmak lazım.

tek eksiği jant ve spoiler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güç, performans, karizma ve konfor olarak 626 çok daha ağır basıyor.Yakıtta illaki biraz fark olacaktır ancak bence buna değer. Yakıt ekonomisi hariç diğer tüm detaylarda 626 üstün. Ancak Çok temiz bir 323 mü ortalama bir 626 derseniz çok temiz 323 tercihim olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

626 Daha konforlu bir araç, Full olanından bulabilirsen 626 , yoksa 323'ün Full olanı hem performans hemde donanım olarak 626'ın boş olanında daha memnun eder.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence arabanın temizi km si az ve yeni olan vede bakımlı tek el tarafından kullanılmış olması önemli 626 veya 323 farketmez sıfır rabadan bahsetmiyozki bir sürü etken olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...