Jump to content

Mazda3 2009 - 2011 Impressive Farklar

baysezgin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 2009 ilk çıkan Mazda 3 impressivelerle 2010 yada şimdiki Mazda 3 ler arasında donanım farkı var mı?Şekil olarak aynı ama donanımı aklıma takıldı.Bilenler yorumlayabilir mi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi oldu bu yorumlar 2009 la 2010 arası kalmıştım :) Desenize üzerine ekleyeceğine Mazda azaltmış donanımı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Yunus anlatır :D>:D

Arkadaşlar Türkiye'yi çok aşağılamayın bence. Buradaki donanımlar gayet yüksek. ABD'de falan bu kadar donanımlı araç zor bulunuyor. 2 aşrbag abs klima tamam :D

Arkadaşım Ukrayna da aldı 2007 senesinde sıfır Mazda3 Onun Koltuk sıtma, ön Cam resistans ve Orjinal renkli cam var, aynı zamanda biraz daha yüksek sanırım. Bölge ve Toplum karakteristliklerine göre biraz farklılık gösterebiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

baktilar yunus gibile ses cikarmaz, dayadilar comfort ayarinda arabalari impressive diye :D

aynaya da takmışlar park sensörünü diyorsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada bu özellikler sadece 2009 model araçlar için sınırlı değil. 2010 model araçların ilk partileri de bu şekilde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada bu özellikler sadece 2009 model araçlar için sınırlı değil. 2010 model araçların ilk partileri de bu şekilde.

Abi tam ben yazacaktım yetişmişsin hemen :D

Ben alırken de bayiiler 2011 leri satmaya başlamışlardı elinde 2010 kalan bi kaç bayii vardı bu eksikliklerin farkında olmadan 2010 almıştım sırf fiyatı daha uygun diye :D Hem fiyatı daha uygun hem de donanımı daha fazla çıktı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arka araç izleme sistemi ok.Aslında biliyorum öyle olduğunu ama anlaşılsın diye öyle yazmıştım :D

Yani haklısın şerit yok ama yine de işe yarar sanırım  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

O özellik, tüm impressive'lerde standard olarak var.

Bu arada şeritten ayrılma ikazı değil de, Arka Araç İzleme sistemi (Rear Vehicle Monitoring - RVM) derseniz daha doğru olur.. ;)

Peki ön far yıkama bütün impressivelerde var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Var , kışın kullanırken dikkatli olun ama :) benim gibi yakarsınız sonra .

Aman Allah korusun dikkat ederim:)

Ben bulamadım hala nerden far yıkama yapılıyo :krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Farlar açıkken silecek kolunu iki kere ard arda kendinize doğru çekip cam suyu sıktığınızda  otomatik olarak far yıkama çalışır. Ama unutmayın farlar açık konumdayken. Ayrıca bir diğer çalışma şekli de silecek kolu vasıtasıyla 5. kez cam suyu  sıktığınızda otomatik olarak far yıkama çalışır.

bu kadar dert çekecekseniz neden alıyorsunuz bu arabaları. arabayı almak yetmiyor bin tane şey ezberle yok 5 kere kendine çek amuda kalk g.t.n. tavana değdir dilinle frene bas. benim mazdam can yahu :egy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu kadar dert çekecekseniz neden alıyorsunuz bu arabaları. arabayı almak yetmiyor bin tane şey ezberle yok 5 kere kendine çek amuda kalk g.t.n. tavana değdir dilinle frene bas. benim mazdam can yahu :egy:

hehe doğru söyledin :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Farlar açıkken silecek kolunu iki kere ard arda kendinize doğru çekip cam suyu sıktığınızda  otomatik olarak far yıkama çalışır. Ama unutmayın farlar açık konumdayken. Ayrıca bir diğer çalışma şekli de silecek kolu vasıtasıyla 5. kez cam suyu  sıktığınızda otomatik olarak far yıkama çalışır.

Çok teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...