Jump to content

Mazda Senku

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda Senku : Rotary Motorlu Dört Kişilik Spor Araba

Mazda Motor Corporation, 39.Tokyo Motor Show kapsamında, 19 Ekim Çarşamba ve 6 Kasım Pazar 2005 günleri arasında Mazda MX-Crossport konseptinin Japonya takdimi ile beraber Mazda SENKU konsept aracının dünya galasını gerçekleştiriyor.

Mazda, geniş bir araç ve teknoloji çeşitliliği göstermesiyle, ziyaretçilere Kasım 2004'te çıkarılan aradönem kolektif yönetim planı olan 'Mazda Momentum' sürecini vurgulayarak, ürün odaklı büyümesini kanıtlıyor.

Mazda SENKU, yetişkin sürücüler düşünülerek tasarlanan dört kişilik rotary motorlu spor arabalar için yeni bir yön yansıtan bir konsept aracı.

Konsept, Mazda'nın artan çevre ve güvenlik gereksinimleri ve toplumsal değişimlerle çeşitlenen müşteri talepleri karşısında yeni ve eşsiz Zoom-Zoom sürüş özellikleri geliştirmeye devam ettiğini gösteriyor.

mazda_senku_open.jpg

MazdaSenku3.JPG

8911801_aza.jpg

8998796,tid=i.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda coştu gidiyor konsept arac mevzusunda, hayırlısı bakalım_duymustum daha önce gerci bunu ama içinin fotograflarını ilk defa gördüm enteresan olmus :(_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence farlar kaputun altında gizli ve far ısıgının dısarı cıkacagı yerde kaput üzerinde ısıgı geciren bi bölüm var, gövde renginde belli olmayacak sekilde yapmıslar ama.._fantezilerime dayanarak böle bi yorum yaptım ama fazla ucmusta olabilirim_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence farlar kaputun altında gizli ve far ısıgının dısarı cıkacagı yerde kaput üzerinde ısıgı geciren bi bölüm var, gövde renginde belli olmayacak sekilde yapmıslar ama.._fantezilerime dayanarak böle bi yorum yaptım ama fazla ucmusta olabilirim_

Alçaktan uçmuşun :eek::D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...