Jump to content

Satılık 2009 Mazda 3

murdock

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracımı satması için Necibe bıraktım..İlgilenen olursa MAZDA OZAN'a uğrayabilir..34 binde 2009 makyajlı kasa..otomatik vites..Ekstraları; Advan Racing 17" jant, Lassa potenza lastik 3 bin yaptım, 3,5 aicbach yay, spor ön tampon, spor arka tampon,kısalarda ve sislerde xenon var,bas ve anfi var birde..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Arkadaşlar aracımı satması için Necibe bıraktım..İlgilenen olursa MAZDA OZAN'a uğrayabilir..34 binde 2009 makyajlı kasa..otomatik vites..Ekstraları; Advan Racing 17" jant, Lassa potenza lastik 3 bin yaptım, 3,5 aicbach yay, spor ön tampon, spor arka tampon,kısalarda ve sislerde xenon var,bas ve anfi var birde..

Haydaaa Faruk ,

1- Neden böyle birşey yaptın?

2- Hemen ansızın neden satıyorsun?

3- Ben almak istiyordum ama arabayı satmadım daha :(

Hayırlısı olsun Kardeşim İnşallah en kısa sürede işin görülür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maddi biraz sıkışıklığım oldu o yüzden satıyorum..Daha iyisi olur inşallah..Bir daha 3 olmam çünkü yeni kasa hoşuma gitmiyor :)

Çevrenizdekilerden düşünen varsa temizliğine kefil olabileceğim bir araç..bakımları için Evodan Cem abiyi arayabilirsiniz..

Ediz abi Necip senin arabayı alır sen merak etme :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Maddi biraz sıkışıklığım oldu o yüzden satıyorum..Daha iyisi olur inşallah..Bir daha 3 olmam çünkü yeni kasa hoşuma gitmiyor :)

Çevrenizdekilerden düşünen varsa temizliğine kefil olabileceğim bir araç..bakımları için Evodan Cem abiyi arayabilirsiniz..

Ediz abi Necip senin arabayı alır sen merak etme :)

Almasına alırda ben yaz sonuna düşünüyordum almak, senin satacağınıda yaz sonu için hiç düşünmedim açıkcası. Çünkü masraf yaptın. Kısmet olursa Ağustos-Eylül gibi Opel'i satarsam bakıcam Faruk. Allah hayırlısını versin sana, umarım işini görür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Senun arabayi ben alirim ediz. nasil olsa alistik bu 2 ileri bir geri vitese :)

Hemde Opel'i :)

Bu arada Opel'in kullandığı vites'in aslında Yarı otomatiklerin atası Mitsubishi'dir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araba temiz olunca satışı seri oluyor..lakin ben nasıl araba bulucam o sorun işte Yunus abi dediğin gibi tam bir sıkıntı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Aynen nasip değilmiş :) Bu arada 9 - 13 arası araç arıyorum gören duyan söylesin :)

Hayırlı olsun Kardeşim , Allah yeni sahibine kazasız  belasız sürüşler nasip etsin. 323 alırsın birtane :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...