Jump to content

Jant Yardım

Guest superior
 Paylaş

Hangi jant  

24 oy

1. 1. Hangi jant

• 1 nolu jant
      11
    • 2 nolu jant
      6
    • 3 nolu jant
      11
    • 4 nolu jant
      3

Tavsiye Edilen Mesajlar

bunların arasından kesinlikle 3 diyorum;ama 3 numaraya benzer şu jantı tavsiye ediyorum  ;)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 122
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

10

• OveRMinD

10

• MuRDoC_111

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Açıkcası ben dört jantı da fazla beğenmedim.Mert Tuning üç nolu jant dedi.Ben de biri daha fazla beğendim ama yedi kollu olması son kararımı etkiledi.İkiyi de beğenir gibi oldum  fakat o da sonra çok sıradan geldi bana... :nea:

Mert Tuning bu işi biliyor walla 3 nolu :o:ohmy:  :eek::nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fazıl bence içine sinmediyse hiç birini alma.Bu bendede öyle oldu.Piyasada o kadar çok jant modeli var ki insanın kafası karışıyor.Sadece mert tuning ile sınırlı kalırsan sana 2 ay daha uzun taksit yapacak diye...Jantı jantcıdan al bence.Bence iyicene tekrar araştır ve ha bu jant işte dediğine kadar,ancak o zaman içine siner ve zevk ile dolaşırsın ve kafanda soru işarteti kalmaz.Sana bir tavsiye belirli bir model kafanda şekillendir öyle her önüne gelen janta acaba bu mu diye bakarsan karar veremezsin.Ben seçerken kesinlikle çok kollu ve içi siyah olacak dedim.Bu durumda otomatikman diğerlerine hiç bakmıyorsun ve secenekleri belirlemiş oluyorsun.Ancak gözüme takılan olursa onuda listeye alıyorum.Bence senin arabaya mtl tarzı jant gider.yanakları krom,kol ve içi siyahda olabilir.Mutlu lastik-Bostancı AVA marka modeller var çok güzel.Bir önceki ve bu ayki Tuning Türkiye,Tr Tuning,Tuning Tourqe dergilerinde güzel jant örnekleri var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest superior

Fazıl bence içine sinmediyse hiç birini alma.Bu bendede öyle oldu.Piyasada o kadar çok jant modeli var ki insanın kafası karışıyor.Sadece mert tuning ile sınırlı kalırsan sana 2 ay daha uzun taksit yapacak diye...Jantı jantcıdan al bence.Bence iyicene tekrar araştır ve ha bu jant işte dediğine kadar,ancak o zaman içine siner ve zevk ile dolaşırsın ve kafanda soru işarteti kalmaz.Sana bir tavsiye belirli bir model kafanda şekillendir öyle her önüne gelen janta acaba bu mu diye bakarsan karar veremezsin.Ben seçerken kesinlikle çok kollu ve içi siyah olacak dedim.Bu durumda otomatikman diğerlerine hiç bakmıyorsun ve secenekleri belirlemiş oluyorsun.Ancak gözüme takılan olursa onuda listeye alıyorum.Bence senin arabaya mtl tarzı jant gider.yanakları krom,kol ve içi siyahda olabilir.Mutlu lastik-Bostancı AVA marka modeller var çok güzel.Bir önceki ve bu ayki Tuning Türkiye,Tr Tuning,Tuning Tourqe dergilerinde güzel jant örnekleri var.

Bostancı AVA ya baktım.Fiyatları da uygun vatandaşların.Benim arabaya uygun bu resimdeki jant var.Biraz koyu geldi bana.Depo kapağı ve kapı kolları krom.Uygun olur mu acaba.Çok kollu jantlar örümcek gibi geliyor bana.

avamtl09gh9.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi aslında güzel bi ayrıntıya parmak basmıssın krom depo kapagıyla jantların uyumlulugu konusunda_üstünde görmen şart abi bence ama 2sinin uyumluluguda ince ve önemli bi ayrıntı gibime geliyor_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kimse bişi dememiş aama bence 4 numara abi kesinlikle cok sık ... 2. opsiyonsa 1 numara bencemodifie arklı olmaktır herkes 5 kol koydu die sende koymak zrnda dilsin be abi:D farklı olmak sart ;):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest superior

kimse bişi dememiş aama bence 4 numara abi kesinlikle cok sık ... 2. opsiyonsa 1 numara bencemodifie arklı olmaktır herkes 5 kol koydu die sende koymak zrnda dilsin be abi:D farklı olmak sart ;):)

O jantların hepsi güzel...Ama asıl konu benim araçta nasıl duracakları.Özel olacak diye çok abartılı bir şey düşünmedim o yüzden.Siyahta güzel jant..Fakat depo kapağı,arka stoplar,yan sinyallerle uyumsuz.Onlarda siyah olsaydı süper olurdu.Fazla acele etmiyorum...Mert Tuning benim tam istediğim modeli bir şekilde getirecektir 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fazıl mu ava modelin mutlaka parlak silver olanıda vardır.Yani bu durumda stop ve depo kapağına uyar.Ama bu renkte gider şart değil tam uyum sağlaması çünkü araba siyah.Araba kırmızı,mavi vs.renk olsaydı biraz sırıtırdı diğer aksesuarların uyumu açısından.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaw vazgeçin şu 3 nolu.Bu araba ile hiç alakası yok.İllaki bu tarz olacaksa Volkanın 20.mesajda geçtiği König jant 10 basar buna.Geçen caddede siyah golfün üstünde gördüm dönerken çok süper ve fiyatıda uygun.Fazıl şu 3 no hav manni merak ettim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest superior

Resimler için sağol...Walla hiç fena görünmüyor bunlar...

Şöyle bir şey bulsam hemen alabilirdim...

jantla8.jpg

Bu arada şu jantta hoşuma gidiyor...

44dy0.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...