Jump to content

Beyaz LED İç Aydınlatma (2011)

omurgunaldi
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar. Mazda 3 2011 otomobilimin sarı renkli tavan lambalarımı 2li beyaz led ampullerle değiştirdim. Sarıya göre çok güzel oldu. Uygun 2 li LED ler yeni çıkmış sanırım. Çoklu LED ler uymuyor. Tavsiye edrim

Not: Konu açarken doğru bölüm olmasına dikkat edelim lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Xenon'ları düşün.. ;)

Onu biliyorumda benim mesela eski guzuda denediğim bir durum vardı. Aynı marka ve kalite beyaz ve sarı ampul almıştım. Beyaz daha az önümü gösteriyordu, sarı daha iyi aydınlatıyordu. Bende o mantıktan yola çıkmıştım.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Merhaba, 2 adet beyaz iç led aydınlatma alıp taktım.Butonlara basınca ledlerin yanmasında bir problem yok.Fakat kapı açılınca 1 tane led yanmıyor. Sizce neden olabilir?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba, 2 adet beyaz iç led aydınlatma alıp taktım.Butonlara basınca ledlerin yanmasında bir problem yok.Fakat kapı açılınca 1 tane led yanmıyor. Sizce neden olabilir?

Teşekkürler

Kapılara bende led taktım ve senin bahsettiğin gibi bazen kafasına göre yanmıyorlar ama her zaman değil... Böyle bir şey olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Orada küçük tırnak sekmanlar var, onları ince bir tornavida aracılığıyla itip çıkarabilirsiniz.

ben onları göremiyorum yerlerini foto çekerseniz çok hayra geçer :/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra ...

Merhaba, arabamı alalı 20 gün oldu ve daha dün akşam arabamla ilgilenebildim.  (Ankara)

1. Sorum; Kapılar açıldığında iç tavan aydınlatmalar yanmıyor. Ampullerde sorunda olabilir veya başka bir yerde de olabilir ? Nasıl bulabilirim sorunu.. 

2. Sorum: Beyaz ampul eklemek istesek hangi marka ve model almam lazım, İnternet de bulabilir miyiz? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İç tavan aydınlatmasının sigortasını bir kontrol edin ilk önce. Ampüllerin hepsinin bozulmuş olması zor bir olasılık.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kapılar kapandığında ışıklar sönüyor mu peki ?. Yoksa kontak açık olduğu sürece yanıyor mu ?

Kapılara bağlı abi

Oğuzhan Altuğ

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, Mehmet Özdemir :

İç tavan aydınlatmasının sigortasını bir kontrol edin ilk önce. Ampüllerin hepsinin bozulmuş olması zor bir olasılık.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaputun altında şoför kısmının tam önünde kalan kısımdaki sigorta ve torpidonun altında kalan kutulara baktım :) sigorta hangisi bulamadım... 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaputun altında şoför kısmının tam önünde kalan kısımdaki sigorta ve torpidonun altında kalan kutulara baktım [emoji4] sigorta hangisi bulamadım... 

Bi oto elekrikciye giderek bu derdine mantıklı bi derman bulabilecegine inanıyorum üstad :)

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...