Jump to content

Uzun Yol ve Pişmanlık

kepelet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

yaz tatilinde Ankara-Antalya yolunu Konya üzerinden gittım. gitmez olaydım. keşke kaput filmi yaptırsaydım. size tavsiyem kesinlikle Burdur yolunu kullanın sakın Konya tarafına bulaşmayın. kaputta 2-3 yerde boya kalkmış. mazda ambleminin olduğu plastik olan yerde 4 milimlik boya kalkmış o canımı sıktı.

Lütfen Ankara da kaliteli ve ödemesi uygun kaput filmi için tavsiye istiyorum. Sonax 400-450 olur dedi peşin yada tek çekim. ön kaputa komple film çektireceğim. bu arada film çekildikten sonra boya koruma nasıl yapılıyor. kaputa yapılamıyorsa arada yıllar geçtikçe renk farkı olmuyor mu??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ben aldıgımda yaptırmıştım kaput filmini gayette memnunum,dışarı ile teması kalmadıgından film kaplı kısımdaki renk bozulmuyor hiç ,4.5 senedir sorun çıkmadı tavsiye ederim,pasta cila sırasında da o kısıma ellemiyorsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aman güvendiğinzi ve kaliteli bir yere yaptırın derim. Eskişehir Auto King'le aynı konuda görüştüğümde özellikle uzakdoğudan getirtilen ucuz ürünlerin bırakın korumayı araca daha büyük zararlar verdiğini söylemişlerdi. Adam bizden yaptırmanız şart değil aman ucuza kaçmayın diye tavsiyede bulunmuştu. Geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kaput filmi konusunda tam tersini düşünüyorum. Arabaya bakınca kaput filmi direk belli oluyor ve onu görmektense bir kaç tane taş izini görmeyi tercih ederim. Olmadı rötuş boya yaparım. Ki hiç ellemesem bile taş izini kaput filmine tercih ederim görüntü olarak. Arabayı bir sonraki sahibine tertemiz bırakmak için değil, keyfime göre binmek için aldım sonuçta. Kaputtaki taş izleri arabanın delikanlılık izleridir... :D  :geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Komple kaput kaplanınca belli olmuyor.Fakat bağzı firmalar nedense yarısını kaplıyor.Sanki taşın oraya çarpıcağı garanti gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kaput filmi konusunda tam tersini düşünüyorum. Arabaya bakınca kaput filmi direk belli oluyor ve onu görmektense bir kaç tane taş izini görmeyi tercih ederim. Olmadı rötuş boya yaparım. Ki hiç ellemesem bile taş izini kaput filmine tercih ederim görüntü olarak. Arabayı bir sonraki sahibine tertemiz bırakmak için değil, keyfime göre binmek için aldım sonuçta. Kaputtaki taş izleri arabanın delikanlılık izleridir... :D  :geyik:

+1

Bende kara kara düşünüyordum içimdeki hisleri nasıl anlatırım diye tercüman oldun, eyvallah :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla arada kaldım şimdi. zaten yarım yaptırmayacağım tam kaput filmi olacak. her iki fikire de katılıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

net bir bilğim yok oyüzden söylentilere göre deyim tam kaput filmleri motorun aşırı ısınmasına ve yanmasına bile sebep olabilirmişşş oyüzden yaptıracak arkadaşlar aslı vardır yada yoktur bunuda bir araştırsın

Allahtan aracın beyaz ;) ya siyah olsa ???

evet siyah olması da kötü fakat tecrübeyle sabit beyaz renkteki taş izlerindede alttan siyah çıkıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir çözüm üretene kadar beyaz oje ile üzerini kaplayın en azından hava alıp paslanma yapmasın. Hem görüntü az da olsa normale döner :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

kaput filmine bişi diyemicem ama bende geçen hafta Antalyaya gittim.Burdur ısparta üzerinden gittik mükemmel bir yol.ıspartayı çıkana kadar bomboş duble yol.ısparta çıkışında gidiş geliş yola dönüyo ama o yolda geniş ve rahat.çoğu yerde tırmanana çift şerit hatta.ben genelde ege yollarına gittiğim için bu yol bana çok süper geldi.ama tabi dümdüz yolda araba kullanırken uyuma riski var  :P o derece tenha :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaz tatilinde Ankara-Antalya yolunu Konya üzerinden gittım. gitmez olaydım. keşke kaput filmi yaptırsaydım. size tavsiyem kesinlikle Burdur yolunu kullanın sakın Konya tarafına bulaşmayın. kaputta 2-3 yerde boya kalkmış. mazda ambleminin olduğu plastik olan yerde 4 milimlik boya kalkmış o canımı sıktı.

Lütfen Ankara da kaliteli ve ödemesi uygun kaput filmi için tavsiye istiyorum. Sonax 400-450 olur dedi peşin yada tek çekim. ön kaputa komple film çektireceğim. bu arada film çekildikten sonra boya koruma nasıl yapılıyor. kaputa yapılamıyorsa arada yıllar geçtikçe renk farkı olmuyor mu??

hocam öncelikle geçmiş olsun , ankarada işciligi temiz fiyatı makul gmg garage mustafa bey ile irtibata geçebilirsin .. ben aracımı mat kaplatmıştım google arat çıkacaktır adresi tekrar geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Bir fark yok sadece insanımız araştırmadığı için bilmiyor kaplamacılarda veya reklamcılarda daha ucuz olduğunu. Herkes aracını yıkamaya götürüyor sonaxa diyelim mesela oradaki listede iç bakım, ozonlama, iç dış yıkama, kaput kaplamayı görünce direk atlıyorlar. arkadaşım yaptırdı komple aracına şeffaf kaplama 1250tl tuttu sırf kaputun 500 olması biraz fazla. Araç a5 bu arada bizim araçlarımızın ebatlarından büyük bir araç

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi ben sanayide reklamciya yaptirdim komple kaportaya 100 lira ve cokta guzel oldu hic balon falan da kalkma da yok  bes alti ay oldu yaptirali. Sasiriyorum ya 400 lira falan sadece kaporta filmi icin para verenlere

???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:hi: :hi: son cümle literatüre geçmeli 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...