Jump to content

Gösterge Pod'u

tarikumac
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

adszff5.jpg

ozaman forum kalabalıgı olmasın gercı bıtane yanlıs konu actım ama ya bundan alcam ben bırazdan:)bunların baglanması falan nekadar oluoo nasıl oluo bılen varmı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

herkese tesekkurlerr bu arada yukarda resımlerı sıldım baska bı resım koyup bı soru sordum bılgısı olan varmı:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan, bir de Süleyman vardı bu işle ilgilenen benim bildiğim, onlar cevaplar....Ama benim düşünceme göre görüşü engeller ve aksi iddia edilse de perde hava yastığına zararı var....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu bir iş yarıyormu,yoksa görüntümü

Murat, Volkan yarıyor ben birini vakuma bağlayacağım mesela demişti...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

kesin özellikle gece

kaldıki araca bi faydası da yok bence yani onu takınca arac spor olmuyor yada kuş cıkartmıyor sanırım 8) yaşlandım ben ruhum karardı aldırmayın sis bana ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

görüşü kesin engeller

abi ne kadar engelleyebilir görüşü,en fazla bi kafanı uzatır bakarsın,o görüntüye değer bence  8)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi ne kadar engelleyebilir görüşü,en fazla bi kafanı uzatır bakarsın,o görüntüye değer bence  8)

nereye uzatıp bakıon kafanı :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi ön tarafa doğru uzatıp bakcaz işte  :D  :tey:

ben yaslı adamım zaten yatar vaziyette kullanıorum arabayı öle 2 de bi öne kafa uzatamam :D:tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben yaslı adamım zaten yatar vaziyette kullanıorum arabayı öle 2 de bi öne kafa uzatamam :D:tey:

seninki yaşlılıktan değil de yorgunluktan bence Bülent abi  :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

seninki yaşlılıktan değil de yorgunluktan bence Bülent abi  :tey:

yakında yılkı olacagız bizi kendi halimize bırakcaklar kalan ömrünü rahat gecirsin die ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...