Jump to content

Frankfurt Otomobil Fuarından - 2012 Mazda CX-5

MazdaClubTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Erdinç bir de 2.0 benzinlide i-stop varsa ;)

O zaman benim gibi dur kalkçılara ilaç gibi gelir :) 1.5 Sky- G 'nin tüketim değerlerini çok merak ettim. Hele i-stoplu olursa kaç olur acaba. 2000cc bir araç için 6 litre ortalama çok başarılı bence. Gerçi BMW'nin sitesinde 5 litre ortalama gibi veriler var ama bana çok inandırıcı gelmedi.

Hepsinden öte, MPS'lerin alacağı değerleri çok merak ettim. Ama bildiğim kadarı ile MPS'ler 2014'ten önce düşünülmüyor.

Bugüne bakarsak araçlar fena görünmedi gözüme. Keşke konsepti hiç bozmasalardı diyeceğim ama bu hali de rakiplerinden güzel. Hayırlısı bakalım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

15

• Gökhan

10

• Fotifoti

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Doğru valla aynıymış. Üstteki videonun 41. saniyesinde mavi renk ışık yansıyınca bir an farklı geldi demekki. O anda daha kromvari görünüyor.

Alttaki videonun 21. saniyesindeki yandan görüntü çok hoş. KODO'nun çizgilerini yansıtıyor . Aynı çizgiler Shinari'de de mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İmpresif de olsun baari.

O Kasım ayında geliyor zaten ;) Mazda3 donanım paketleri değişiyor ve yanlış bilmiyorsam dizelde Impressive tarzı bir paket de olacak ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O Kasım ayında geliyor zaten ;) Mazda3 donanım paketleri değişiyor ve yanlış bilmiyorsam dizelde Impressive tarzı bir paket de olacak ;)

autoshow dergisinde ekim ayında cx 5lerin geleceğini söylüyorlar ve test ettik falan filan yazıları çıkmış dedi aslı varmıdır ? artık impressive değilde almanyada satılan spor görünüm olarak adlandırılan ( Türkiyede 90, yıl olarak satılan) modellerle gelse keşke.highline golf dizel otm.ler 65 binliradan başlıyor.mazda 3 dizel hertürlü daha uygun olur inşallah.gelsin yav tüm modeller millet araba görsün :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...