Jump to content

Otohaber Ödülleri 2011 Anketi

emregc
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

7

• Gökhan

4

• S.Halilduru

6

• emregc

16

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Sanırım Mazda'nın pek fazla destekçisi olmadığından onlarda pek özenmiyorlar koydukları fotoğrafa...

Katılıyorum... O renk aracı olan varsa kusura bakmasın ama Mazda 3 sedanın ne kötü bir rengini seçmişler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bende kazanmışım  ama bu kadar bedava dergi ne iş anlamadım yaws hayırlısı bakalım adresi verdik bekliyoruz, 1 yıllık abonelik faturasıyla gelmez inş... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oh rahatladım şimdi .. Pazar günü aradılar beni ,dalgınlıkla adresi verdim  :krrsz: ..birşey olur mu olmaz mı derken sizlerin de aranması güzel olmuş.Her ne kadar aylık tirajları çok yüksek olmasa da 12 aylık bedava dergi hala düşündürüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de oy kullanmıştım. aradılar turkuaz a.ş. den arıyoruz dediler, 1 yıllık dergi aboneliği kazanmışım, adres verd,m ocaktan itibaren kargoyla göndereceklermiş...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende kazanmışım.arayan kişiye özellikle sordum sonradan sürpriz fatura gelirmi diye,yok diyor.tamamen beleş :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yahu benide uyku sersemi aradılar bende salak gibi sormadan etmeden adresi verdim.. işin tuhafı hatırlamıyorumda konuşmada bir dergi ve oto konuşmaları geçtiğini hatırlıyorumda neydi acaba günlerdir içim içimi yiyordu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben genelde verip veriştiriyorum cepten pazarlama için arayıp rahatsız edenlere, mesela  enson Dijitürk GM ine bi bayram mesajı gönderdim trafikteyken beni cepten pazarlama için aramışlardı bişey var zannedip 4. vitesteyken risk alıp telefonu açmıştım çünkü, bizim olayda tam da arayan kızın ifadesini almaya başlamışken " 1 dakika durun izah ediyim isterseniz " dedi " son bir şans verdim kendisine, Otohaber diyince yırttı kefeni  :) Bazıları nerden buluyor cep telefonunu bilmiyorum, onlara ne desen haklısın, ayıp ya, cep tel insanın özeli aranır mı her istediğinde...Belki kazalara bunlar da neden oluyordur kim bilir, bizim haberlerde duyduğumuz araçların direksiyon hakimiyetini kaybettiği....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...