Jump to content

Ebay Siparişlerimiz

Guest maz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 350
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

20

• OveRMinD

95

• MuRDoC_111

66

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

vala bizim arkadaslar rc araba siparisi falan veriolar, onlarda normalde gecemiyor ama 200dolar falan kargo parası veriolar 2-3 günde ellerinde oluyor.. gümrüge takılmıyor sanırsam bu tür yüksek tarifeli kargolarda..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gümrük zaten en büyük korkum benimde, www.iyibey.com da ebay maceralarını okudum, eleman başından geçenleri anlatıyor da bu yüksek meblalı, tvli, radyolu, getirtilen ürünlerle ilgili günlerce neler çektiğini aman aman dedim ben, zaten uğraşabilecek vaktim yok direk malı orada bırakır giderim galiba..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ebay'den body kit getirmenin bir yolu var mı?

var hemde 2 yolu

1.si İrfan kıvamında bi tıfıl bulup büyükçe bi bavula muhtelif defalar kesilmek yoluyla doldurulmuş kiti gümrükten geçirmek

2.side  kitten fazla kargo ödeyerek getirtmek gümrük vergisi ne olur bilinmez ama alırsın yani

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi 700$ satış fiyatı olan kitleri burada 3000-4000$'dan satıyorlar. Bulgaristan'da falan bi adres bulup kiti oraya getirtip bi haftasonu taktırmaya gitmek mümkün olur mu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Abi 700$ satış fiyatı olan kitleri burada 3000-4000$'dan satıyorlar. Bulgaristan'da falan bi adres bulup kiti oraya getirtip bi haftasonu taktırmaya gitmek mümkün olur mu acaba?

taktırmak için o kadar yola ne gidecen yahu :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:D :D emrecim ya, valla şimdi tam karadenizli gibi davrandın :D bi toplamntı da bulgaristanda yaparız tabi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dogru kişilerle temasa gectiginizde bu isi gayet ucuza getirebilirsiniz burada da.. kalitenin de pek asagı kalır yanı yok zannedersem, bakalım pazartesi alacagım benim lipi.. aslında bugün alacaktım ama son dakka isine kurban gitti..

dogru kişiden kastım da, daha önce ben amerikadan aldıgım lipi burda sormustum 350ytl fiyat almıstım.. amerikaya gittigimde 150 dolara aldım ve dogal olarak kardayım diye düsündüm.. sonra buraya geldim ve lipi birlestirmek üzere götürdügüm fiberci bana ilk önce bize gelseydin boya dahil 150ytl ye yapardık dedi.. öyle oluncada insanın morali bozuluyor tabi sonucta o kadar kastık, onun icin bi tane daha valiz aldık ama saglık olsun,, iyiki fazladan 200ytl yi carptırmadık o da isin sevindirici kısmı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada geçen gün kaput amortisörü aldım demiştim, alvoturk9000 diye bi eleman, kaput amortisöründen başka bişey satmıyo ama eğer düşünürseniz mutlaka tavsiye ederim. Google Chrome'un s.çması nedeniyle yanlışlıkla 2 kere ödeme yaptım, üstüne bi email attım adam anında parayı geri gönderdi, bi de özür diliyo sanki kendi suçuymuş gibi. :)

Neyse amortisörler pazartesi yola çıkıyo, 15 dakikalık sadece 13-14 anahtarla yapılan bi montajmış, gelince hemen takıp işe yarayıp yaramadığını da yazarım ama %99,9 ihtimalle bi problem çıkmaz gibi. Tabi gümrükte patlamazsam...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yuh yaw hadi Mazda3'ü anladık da Mazda6'ya da mı çıta koymuşlar? Elalem artık bagaj kapağını otomatik açılıp kapanır şekilde yapıyo bizimkilerin pintiliğe bak...

İnşallah yeni modellerde amortisör vardır artık...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...