Jump to content

Mazda 3 Ayna Çerçevesi Kapağı Kırıldı - Nereden ve Ne Kadara Temin Edebilirim ?

Capybara
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ilk söylediğinize tamamen katılıyorum.. aslında çok ciddi bir şeyi yok hatta köşedeki kırığın parçasını aldım yapıştırılır orası ama aynanın dış tarafına doğru küçük bir kırık daha var o çok parçalanmış birleşmezdi artık onu almadım. aslında oradan su girme ihtimali olmasa hiç yaptırmam nazarlık diye bırakırım da işte su girdiği her yeri mahvedebiliyor :/ elim hiç yatkın değil hiçbir zaman da olmadı :) mini onarım kapsamında yapacakları için zaten ücret ödemem sanırım.. 

https://tr.aliexpress.com/item/Rearview-Side-Mirror-Stripe-Cover-Trim-Strip-2Pcs-ABS-Fit-for-MAZDA-3-AXELA-M3/32694739722.html

alt kısım için böyle bir şey buldum olmadı bundan sipariş vereceğim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün götürdüm usta yapmaya yanaşmadı kaskodan yeni ayna getirtip takalım dedi, ben de ona yanaşmadım başka bir kaportacı da şimdilik idare edecek bir şey yaptıracağım.. Bu kadarcık şey için hem kaskoyu bozduğumuza hem milli serveti harcadığımıza yazık.. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 dakika önce, patojenim :

Bugün götürdüm usta yapmaya yanaşmadı kaskodan yeni ayna getirtip takalım dedi, ben de ona yanaşmadım başka bir kaportacı da şimdilik idare edecek bir şey yaptıracağım.. Bu kadarcık şey için hem kaskoyu bozduğumuza hem milli serveti harcadığımıza yazık.. 

Mini onarımdan kapağı onarabilmeleri lazım aslında. Bi de Otto zenith, auto king, rs gibi plastik hasar onarımında iyi firmalara gidin.

Kaskodan değişse de yılda 1 kez ayna, far değişimi ücretsiz genelde, yine de poliçeye bakılması lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kapağı onarıyorlar onda sıkıntı yok da altındaki siyah yer de ufak tefek açıklar kalıyor.. Kasko poliçesini inceleyeceğim ayrıca dediğiniz firmalar yaşadığım yerde yok ilk fırsatta oralara da uğrarırım.. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, patojenim :

Kapağı onarıyorlar onda sıkıntı yok da altındaki siyah yer de ufak tefek açıklar kalıyor.. Kasko poliçesini inceleyeceğim ayrıca dediğiniz firmalar yaşadığım yerde yok ilk fırsatta oralara da uğrarırım.. 

Şu yukarıda dediğimi deyin o ustaya. Çelik macunla kapatıp siyah plastik boyası atsın o kısma sadece. Hiç belli olmaz kırıldığı bile.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu yukarıda dediğimi deyin o ustaya. Çelik macunla kapatıp siyah plastik boyası atsın o kısma sadece. Hiç belli olmaz kırıldığı bile.

Gayet mantıklı [emoji106]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Mutlu Tekir :

kapak halloldu boyanması kaldı hava soğuk diye erteledim (şarkışla gündüz -5 civarı :/ ) ayna gövdesindeki kırıklara usta silikon ile kapatmayı teklif etti kabul etmedim. sizin söylediğiniz çelik macun, siyah plastik boyası şeyleri burada bulmam imkansız onları fırsat bulduğumda kayseri yada sivasta yaptırırım artık. şimdilik siyah yer açık kaldı elektrikçiye sordum bir şey olmaz dedi kırık aşağıda olduğu için su dolması v.s olmaz sorun çıkarmaz dedi. kaskoyu da inceledim bu ilk senem olduğu için ayna değiştirme hakkım yokmuş ama bundan sonraki yıllarda bir ayna değiştirme hakkım olacak o zaman komple değiştirmeyi düşünüyorum.. yardımlarınız ve görüşleriniz için her birinize çok teşekkür ederim :)

Bir saat önce, dr_azoom :

Kapak önemli değilde , esas önemli olan ayna gövdesi inş kırık fln yoktur emoji1545.png

bir önceki sayfada kırık yerin resmini paylaştım gövdenin alt kısmında az da olsa kırıklar var maalesef..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, patojenim :

kapak halloldu boyanması kaldı hava soğuk diye erteledim (şarkışla gündüz -5 civarı :/ ) ayna gövdesindeki kırıklara usta silikon ile kapatmayı teklif etti kabul etmedim. sizin söylediğiniz çelik macun, siyah plastik boyası şeyleri burada bulmam imkansız onları fırsat bulduğumda kayseri yada sivasta yaptırırım artık. şimdilik siyah yer açık kaldı elektrikçiye sordum bir şey olmaz dedi kırık aşağıda olduğu için su dolması v.s olmaz sorun çıkarmaz dedi. kaskoyu da inceledim bu ilk senem olduğu için ayna değiştirme hakkım yokmuş ama bundan sonraki yıllarda bir ayna değiştirme hakkım olacak o zaman komple değiştirmeyi düşünüyorum.. yardımlarınız ve görüşleriniz için her birinize çok teşekkür ederim :)

bir önceki sayfada kırık yerin resmini paylaştım gövdenin alt kısmında az da olsa kırıklar var maalesef..

N11 den getirtin. Siyah plastik astar boyası ve çelik macun oyun hamuru gibi sarı mavi görünce renklerinden anlarsınız. Siparişi geçin ustaya yaptırırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...