Jump to content

3.5 - 5 Arası Alınık Araç

AntonioMontana

Tavsiye Edilen Mesajlar

3500 - 5000 Arası araç arıyorum 121 olur 323 olur temiz farklı araçlar olur, biraz acil ihtiyaç var, fikir ve tavsiyeleri bekliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-satilik-55574606/detay/ şu aracı kaçırdım 4.5 a vermiş sahibi 3 gün geç davrandık araba gitti her işte bir hayır vardır aramaya devam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Valla güzel araçmış 4500'e bedavadan biraz daha pahalı. Yalnız o fiyatlara ileride kabak gibi üzerine de patlayabilir, ben geçen sene 6000'e klimalı sedan almıştım bir tane temizdi ,Adem ustayada aynı fiyata klimasız 6000'ne alınmış bir HB gelmişti okeye dönüyordu. Şans Valla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla güzel araçmış 4500'e bedavadan biraz daha pahalı. Yalnız o fiyatlara ileride kabak gibi üzerine de patlayabilir, ben geçen sene 6000'e klimalı sedan almıştım bir tane temizdi ,Adem ustayada aynı fiyata klimasız 6000'ne alınmış bir HB gelmişti okeye dönüyordu. Şans Valla.

ilan daha duruyor arayıp sorulabilir, araç bayağı temizdi sadece km yapmış yıpranmış sayılmazdı emsallerine göre istanbulda o fiyatlara zor ama adam satmış işte ;D aslında temiz bir 121 bulabilsem diye ümit ediyorum, bekliyoruz araştırmadayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani alıcağınız araç çok sağlı çıkmayabilir diye düşünüyorum, ileride masraf çıkartıcağıda büyük bir gerçek.. Ediz Abi sözlerinde fazlası ile haklı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lada en sevmediğim marka her araca bakıyorum ama lada seçenek dışı benim icin ;D neyse hayırlısı olsun da ne olduğu önemli değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zevkler ve renkler meselesi :D

Alır mıyım artık? Sanmıyorum...

aynen öyle ;D

benim seçenekler arasında uno,swift,excel gibi araçlar var, ayrıca tek kapı olması da benim için sorun değil model açısından avantaj olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Kadir'in linklerden Favorilerim Citroen Zx ve Suzuki. Son Renault21 ise gerçekten ilgi çekici, Ama Lpg eski tiplerden sanırım!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eline sağlık kadir abi,  suzukiyi görmeye gideceğim telefonda konuştum adamla 4400 gibi bir şey söyledi son fiyat komple kaporta boya yapılmış gecen sene, motora bakım gerekli ufak tefek şeyler conta yap kaçağı vs dedi ama bakalım ne çıkacak, citroen dede muayene sıkıntısı var onunlada yarın görüşeyim büyük araçlara bek fazla bakmıyorum büyük gelir, masraf ve yakıt çoğalır diye ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Coriolis

sanırım ucuz araç tavsiyesi?

90' ların başından Toyota Corolla, Suzuki Swift, Nissan Sunny, Daihatsu Applause bak derim...

o yıllardan citroen,peugeot,ford vb gibi çöplere hiç dokunma derim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-yillarca-guvenle-sorunsuz-bin-59985656/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinde-temiz-arac-56593845/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet bayağı bir şey anlattı adamla da konuştum o araca bakmayacağım bile,aslında tek kapı bir swift çok güzel olurda yok işte

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Ahmet, ucuz etin yahnisi yenmez. Biliyorsun değil mi?

İlla ucuz araba alacaksan da yerlilere bak, Ladalara bak ama japon-avrupa araçlardan uzak dur. Ebenin fotoğrafını görme sonra kullanırken ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

aci ama mustafa abiyle ayni fikirde oldugumu yazdim ilk mesajda... hatta o beninle ayni fikirde oluyor o daha gec yszmis... neyse anladin sen onu :)

Senin yazdığını görmemişim. Sileyim bari yazdıklarımı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet bu konu uzar noktayı koyuyorum o zaman :D

şaka bir yana bu fiyat aralığında araçları gördükçe ve araştırdıkta katılıyorum sizlere, zaten soğudum araçlardan alıcı gözle bakınca, ayağımı yerden kessin diye lazım aslında ama, aynı zamanda masraf kapısı da açmak istemiyorum, bir tek gözüm tek kapı swiftlerde olucak temiz ve uygun düşerse diye onun haricinde yerli işine gerçekten girmek istemiyorum ufak çaplı tek kapı sorunsuz bir arça bulursam alacağım yoksa büyük araç işine hiç girmeyeceğim yani büyük oranda vazgeçmek üzereyim bu düşük fiyatlı araç işinden...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...