Jump to content

Sol ve Sağ Havalandırma Mazgallarından Gelen Ses (2012)

Guest premirek
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar mazda 3 ümü alalı 15 gün kadar oldu henüz 600 km deyken sol sağ havalandırma ızgaralarından sesler gelmeye başladı. yetkili servisle daha görüşme şansım olmadı. bu sorun tüm mazda 3 lerde var mı yoksa benimkinde mi var?

Edit: Başlık imlası

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni Mazda 3 lerde şu an'a kadar tık ses geliyor diye bir şikayet olmadı hatırladığım kadarı ile.. Zaman geçmeden aldığınız servise gidip anlatın şikayetinizi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gerçekten de ses var. elimle o yuvarlak mazgalları tutunca geçiyor. muhtemelen bir sorun var. ama forumda başka başlıklarda cam kenarlarından ses geldiği yazıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar mazda 3 ümü alalı 15 gün kadar oldu henüz 600 km deyken sol sağ havalandırma ızgaralarından sesler gelmeye başladı. yetkili servisle daha görüşme şansım olmadı. bu sorun tüm mazda 3 lerde var mı yoksa benimkinde mi var?

bende 7 ekimde aldım aynı şekilde benim arabada da sol mazgaldan geliyo ses tutunca geçiyo

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cuma günü servise gittim. öncelikle ön direklerin kapağını söküp kablo aksamını elden geçirdiler. sonra da havalandırma ızgaralarına silikon sprey sıktılar. ses geçmedi. bugün fark ettim gösterge plastiğinin tutunca ses geçiyor. sanırım sorun gösterge plastiğinde siz de deneyin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

test aracı dizeldi onda da var. ama benzinli test aracında yoktu gibi hatırlıyorum. çok da önemli değil opel astra yı 2010 sıfır da aldım göğüsten gelen sesleri kesemedim. tek o olsa göğüs biter arka aks başlar, o biter vites kutusu başlar.servis ilgisiz. sonra tekrar sar başa. sonuç sat onu al mazdayı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim aracım benzinli malesef aynı sorun bende de var. Bayram öncesi bakıma gittiğimde bunun için bir işlem yaptılar, orta mazgallardan gelen ses geçti ama sürücü tarafından gelen ses devam ediyor ilk fırsatta tekrar gidip baktıracağım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...