Jump to content

Mazda 3 16 inç jant ve lastik takımı!

volkanstars

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 15 inç olan jant ve lastik takımımı değiştirmek istiyorum ilgilenen arkadaşlar olursa takas da yapabiliriz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Yok Abi.

15 inçler 5 kollu. Benimkiler 7 kollu. 6 kolda buluşuruz demek istemiştim ben.. :D:P:D

5-6-7 kol diyince benim canım pizza istedi. hani onu da dilimleyince jant kollarına benziyor ya görüntü. oradan çağrışım yaptı sanırım. ya da seninle karşılıklı konuşmak bile bana pizza çağrışımı yapmış olabilir :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Impressive jantlarımı vereyim size. Ben de değiştiricem zaten İnşallah..

Aslında aradığımda tam olarak bu:) Sadece jant takımımı var sizde? lastikde olsa iyi olur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gerçekten öle yanı bu 3.aracım diğer araçlarımda hıçbir forumu takip etmemiştim.Ama daha aracımı bile almadan mazdaclubtr nin müptelası oldum inanılmaz bir bilgi birikimi ve sohbet var.Yani insanlar ne aradığını da çok iyi biliyor.Bu sebeple de alışveriş hem güvenilir ilk elden oluyor hemde herkesin işi görülüyor.Bu forumun kurulmasında ne kadar emeği geçen varsa çok teşekkürler herkese...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla Yunus Abi'de komple olarak lastikleriyle beraber satıcak, hadi hayırlı olsun diyelim o zaman, bu tür şeylerle forumu aktif görmek göze kulağa hoş geliyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar 15 inç olan jant ve lastik takımımı değiştirmek istiyorum ilgilenen arkadaşlar olursa takas da yapabiliriz..

15" leri ne kadara satıyorsun ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben jantlarla beraber lastikleri de vermeyi düşünüyorum.. Jantlar tertemiz, lastikler de öyle zaten. Daha 26000'de. 205/55/16 Toyo J48.. Jantlar da vuruk kırık yamulma falan filan yok.

Geriye bir tek fiyat kaldı.. :D Onu da özelden gönderiyorum.. ;)

205/55/16 olan jant lastik fiyat olarak son kaça bırakıcaksınız. ve bijon ölçüleri nedir bunların

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...