Jump to content

Jant Göbeğini Serviste Bulamadım.

rommy6719
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda 3 e ait iki adet jant göbeğinin tırnakları kırıldı.Bugün servise sordum ancak llerinde olmadığını söylediler.15 gün içerisinde geleceğini adet fiyatının 25 tl olduğunu söylediler.Başka bir servise sordum.Fiyat konusunda 25 tl olduğunu 1 hafta içinde elimizde olabileceğini söylediler.Elinde olan var ise yada bulabileceğim herhangi bir aksesuarcı söyleyebilirseniz sevinirim.Saygılarımla

Edit: Başlık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Malesf sahibinden.comda bulamadım.Linki verebilrseniz sevinirim.Saygılarımla

Az önce bende aradım ama malesef, bir süre beklerseniz tekrar ilanlara düşer yada mağaza şeklindeki jant satıcılarına giderseniz bulabilirsiniz. Ellerinde mutlaka vardır
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

*orjinal göbek lastikçide-jantçıda olmaz... boşuna aramayın.

tam bu konuyu açtığınız saatlerde (18:00 gibi) aramıştınız ve parçanın olduğunu, fiyatını, isterseniz 10tane dahi gönderebilceğimi belirtmiştim. ama burada parçayı bulamadığınızı belirtmişsiniz ve daha sonra bulduğunuza dair birşey de yazmamışsınız. affınıza sığınarak ben düzeltme ihtiyacı duydum...

>>bu postları üye olan, olmayan, aracı olan, olmayan, yada Mazda almayı düşünen herkes okuyor malumunuz. o yüzden bi jant göbeği parçası dahi olmayan-bulunamayan araç diye anılmasını istemem.

**Yukarıda bahsi geçen parça bizim Muğla'mız gibi ufak bir ilin bayisinde-servisinde dahi var... Üstelik kargo ücretsiz. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu tur parcalarin serviste olup olmamasi Mazda'ya mal edilemez bence. Tamamen servisin ongorusu ile alakalidir. Senin gibi stogunda tutup musteri istedigi anda hemen vermeliyim diye dusunenler var, ya da istediginde siparis ederim stk maliyetine girmem diyenler de. Tabii bu kadar ufak birseyin maliyeti mi olur diye de insan sormadan edemiyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mesajımı sizle konuşmadan önce yazmıştım.Kaldıki mesajımı asla Mazdayı kötülemek amacıyla yazmadım.Dün Meb başayer ve hertere sordum.Ellerinde yoktu.15 gün sonra gelebileceğini ve tanesinin 25 tl olduğunu söylediler.Buraya danışma amacıyla yazdım.Sonra Okan Bey aklıma geldi aradım ellerinde 10 adet olduğunu söyledi.İlgili ve sabırlı davrandı.Bunun için çok teşekkür ediyorum.İkinci mesajımı ise Okan Bey ile konuştuktan sonra yazdım."Alınık" bölümüne.Yalan söylemeyeyim adet olarak plastik jant Göbeğinin adet fiyatı pahalı geldi.İkinci el yada çakma tabir edilen bir jant göbeği bulabilirim umuduyla yazdım.Bugün bir kaç yere bakacağım.Kusurumuz var ise affola.Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...